3 המלצות למשחקי ה-WINNER

שלוש המלצות למשחקי ה-WINNER של יום רביעי. באיירן מינכן מול ליון, אודינזה מול רומא והאל סיטי מול אסטון וילה. אנחנו המלצנו והתוצאות היום בערב

יום רביעי 21 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

 משחק מספר 42: אודינזה – רומא: לאחר שהמפגש הראשון בין השתיים הסתיים בניצחונם של האדומים בתוצאה 0:2, קשה להאמין שאודינזה תהפוך את הקערה על פיה, ותעפיל לגמר. אודינזה עדיין לא הבטיחה את הישארותה בליגה אך היא נמצאת במרווח ביטחון של 5 נקודות מאטלנטה הממוקמת מתחת לקו האדום, וקשה להאמין שחניכיו של מרינו ישמטו פער נקודות זה. אודינזה היא קבוצת בית מצוינת, ובשבעת משחקי הבית האחרונים היא הפסידה רק פעם אחת לאינטר לפני כחודש וחצי, ניצߗה ארבעה משחקים, וסיימה עוד שניים בתיקו. רומא מובילת הסרייה A , היא הקבוצה הטובה ביותר באיטליה כיום, וההוכחה לכך היא לא פחות מעשרים וארבעה משחקים ללא הפסד. מלבד הרצף המדהים, רומא ניצחה גם בששת משחקי הליגה האחרונים, כך שהיא מגיעה בשיא הכושר לקרב הגביע. למרות שרומא קבוצה טובה בכמה רמות מהמקומיים, סביר להניח שקלאודיו רנייירי ירצה לשמור על הסגל החזק להמשך מרוץ האליפות המטורף עם אינטר בפסגת הליגה, והוא יסתמך על היתרון המבטיח מהמשחק הראשון כך שהמארחים אומנם ינצחו את המשחק אך לא יעלו לשלב הבא. ההימור: 1 ( әחס 2.70)  

משחק מספר 48: באיירן מינכן – ליון (1+): זאת הפעם השלישית ברציפות בשלבי הנוקאאוט שהגרמנים מארחים את הסיבוב הראשון, בשמינית וברבע הגמר הם ניצחו את פיורנטינה ומנצ'סטר באותה תוצאה של 1:2, ולאחר מכןĠסיימו את העבודה בהפסדים מינימלים בתוצאה 3:2 שהעלו אותם לשלב הבא . במחזור האחרון בבונדסליג חיממה באיירן מנועים בניצחון 0:7 קליל על האנובר, מלבד ניצחון זה חניכיו של ואן חאל ניצחו בשבעה מתוך שמונת משחקי הבית האחרונים שלהם, כך שלליון צפויה משימה לא פשוטה בכללĮ ליון סיימה בשתי תוצאות תיקו במחזורי בליגה האחרונים והיא רחוקה מהמוליכה מארסיי מרחק די רציני של 9 נקודות, כך שבניגוד לגרמנים שעוד נלחמים על האליפות המקומית, ליון תשקיע את כל כולה בצ'מפיונס. באיירן בדומה לשלושת משחקי הבית האחרונים שלה בליגת האלופות תנצח בהפרש של שער אחד ותשאיר את ההכרעה לגומלין בצרפת. ההימור: X ( יחס 3.05) 


משחק מספר 56: האל (1+) – אסטון וילה: משחק קצוות בין האל שממוקמת מתחת לקו האדום  במקום השמונה עשר, לבין הוילה שממוקמת במקەם השביעי ועדיין לא ויתרה על מיקום גבוה יותר, שיבטיח להם השתתפות במפעל אירופי בשנה הבאה. האל רחוקה 3 נקודות מווסטהאם שממוקמת מקום אחד מעליה ומעל הקו האדום, והיא יודעת שכל נקודה פשוט קריטית למאבקי ההישרדות שלה. בשלושת המשחקים האחרונים השיגה האל רק נקודה אחתȠוגם במשחקי הבית האל לא מלקקת דבש, בשבעת משחקי הבית האחרונים היא ניצחה  פעמיים בלבד, ועם רשימת פצועים הכוללת את זאייטה, האנט, גארדנר, אשבי, גרסייה וזקי משימת ההישארות נראית כמעט בלתי אפשרית. הוילה במגמת התאוששות מאז ה1:7 המשפיל מול צ'לסי ובשלושת המחזוӨים שעברו מאז השיגו חניכיו של מרטין אוניל 7 נקודות כאשר ניצחו פעמיים ויצאו בתיקו פעם נוספת. למרות העדיפות המוחלטת של  האורחים האל תילחם בביתה עד טיפת הדם האחרונה והיא לא תפסיד במשחק. ההימור: 1 (יחס 1.55) 


תגובות

8

טלספורט בפייסבוק