ואז הגיע רובן. גם הפעם

חצי גמר ליגת האלופות: באיירן מינכן התקשתה מול ליון, אבל אריאן רובן, כמו מול מנצ'סטר ופיורנטינה, זיה שם בשביל להכריע את המשחק לטובת הגרמנים. פרנק ריברי הורחק בשורות מינכן בדקה ה-37, השופט איזן כשהרחיק את טוללאן בדקה ה-54

יום רביעי 21 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

אחרי הכדורגל המרהיב שראינו אתמול בסאן-סירו, כשאינטר אירחה את ברצלונה וניצחה אותה בתוצאה 1:3, הקרב על הכרטיס השני לגמר ליגת האלופות נערך הערב, כשבאיירן מינכן אירחה את ליון.

אז בניגוד לאתמול באיטליה, באליאנז-ארינה המשחק לא התעלה לרמה גבוהה במיוחד, אבל בשביל לנצח משחק מספיק מהלך חכם אחד, ולבאיירן יש את זה משחק אחרי משחק בדמות אריאן רובן. כמו במשחק מול מנצ'סטר יונייטד, כמו מול פיורנטינה- הקשר פירגן לחבריו אין ספור פۢמים, אולם בדקה ה-69 לקח את האחריות, הניף את הרגל וכבש את השער היחיד במשחק, שער חשוב לבווארים לקראת הנסיעה לגומלין בשבוע הבא.

מהלך המשחק:

דקה 12: איבוד כדור של ליון במרכז המגרש הוביל למתפרצת של אריאן רובן באגߣ שמאל. ההולנדי שלח את מולר קדימה והאחרון סחט קרן. הקרן הראשונה נהדפה מבין החיבורים על-ידי הוגו לוריס לבעיטת קרן נוספת, בפעם השנייה נותר באסטיאן שווינשטייגר לבדו ברחבה ונגח סנטימטרים ספורים ליד עמוד השער.

דקה 15: שווינשטייגר שלח כדור עומק נהדרĠלמולר, שאיחר להגיע לכדור ונגח ממרחק עשרה מטרים גבוה מעל השער.

דקה 18: פרנק ריברי פרץ חתך מן הצד את הגנת ליון ובעט כדור שטוח לכיוון הפינה, אך זה פספס את המסגרת. 

דקה 20: הכנפיים של באיירן מינכן ממשיכות לעבוד שעות נוספות. אריאӟ רובן מצא את איביצ'ה אוליץ' פנוי ברחבת ליון, אך החלוץ מיהר לבעוט ושלח את הכדור החוצה.

דקה 37: שריקה מעט גבולית של רוברטו רוזטי מקפחת את באיירן מינכן ומשאירה אותה בעשרה שחקנים. פרנק ריברי מאחר לכדור ומבצע עבירה קשה עߜ ליסנדרו לופז, כשהוא הולך עם הרגל קדימה ודורך על החלוץ. השופט בתגובה מחליט להרחיק את הצרפתי ולהשאיר את הבווארים בעשרה שחקנים.

דקה 44: ניסיון ראשון מסוכן של ליון לעבר השער של באיירן- קים קלסטרום משחרר בעיטה אדירה מחוץ לרחבה ומצריך את בוט להתמתӗ ולמנוע שער חוץ יקר.

מחצית שנייה:

בפתיחת המחצית השנייה הגרמנים ערכו את החילוף הראשון שלהם, כשטימוסצ'וק החליף את אוליץ'.

דקה 52: גם עם הנחיתות המספרית, באיירן מינכן תוקפת. אריאן רובן הכניס עוד כדור נהӓר לרחבה ושווינשטייגר הצטרף מאחור ונגח מעל השער.

דקה 54: רוברטו רוסטי מאזן את יחסי הכוחות במגרש כשמרחיק בצהוב שני את טוללאן, שחקנה של ליון.

דקה 60: אריאן רובן מתעלל בהגנת ליון, מעביר את הכדור לרגל שמאל, בועט לפינהȠהרחוקה ומפספס את מסגרת השער של הוגו לוריס בסנטימטרים בלבד.

דקה 68: אריאן רובן מצא את גומז לבדו ברחבה, ללא כל הפרעה, אך גומז עלה לכדור בצורה אומללה ונגח חלש מאוד לידיו של הוגו לוריס.

דקה 69: אריאן רובן, מי אםȠלא הוא, לוקח את האחריות ומוצא את הרשת לראשונה הערב. בעיטה אדירה של רובן, מרחק 25 מטר מהשער, פוגעת קלות בדרך בראשו של גומז ונכנסת. 0:1 לבאיירן מינכן. 

דקה 85: אריאן רובן מוחלף על-ידי חמיט אלטינטופ שזוכה לתשואות מהקהל. הקבוצות סופרות את השניות עד לסיום המשחק, כשהגרמנים עוד מנסים לעקוץ ולכבוש שער נוסף.

דקה 89: גובו המחליף עוד מנסה, כמעט לבדו, להשוות את התוצאה עבור הצרפתים. פריצה שלו מאגף ימין מסתיימת בבעטה שלא מסכנת את שערו של בוט.

סיום המשחק.
Ċ
באיירן מינכן: בוט, לאם, ואן-בויטן, דמיקליס, קונטנטו, ריברי (הורחק, 37), שווינשטייגר, פראניץ' (גומז, 63), רובן (אלטינטופ, 85), מולר ואוליץ' (טוימושצ'וק, 46)

ליון: לוריס, רבילייה, כריס, טוללאן (הורחק, 54ĩ, סיקוקו, קלסטרום, גונאלונס, פיאניץ' (מקון, 56), אדרסון (באסטוס, 70), דלגאדו (גובו, 80) וליסנדרו לופז.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק