יש אישור. יש שידור

מועצת הכבלים והלווין אישרה את שידור שני משחקי חצי גמר הליגה האירופית בערוצי ספורט 1 (המבורג- פולהאם) וספורט 2 (אתלטיקו מדריד - ליברפול). המשחקים החל מהשעה 22:05

יום חמישי 22 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 הערב ייערכו שני משחקי חצי גמר הליגה האירופית בין המבורג לפולהאם ובין אתלטיקו מדריד לליברפול. המשחקים, בעיקר זה של ליברפול ויוסי בניון, מעוררים עניין רב בקרב חובבי ۔כדורגל, אך רק הבוקר מועצת הכבלים והלווין אישרה, לשדר את המשחקים בערוצים ספורט 1 וספורט 2.

עד כה, במהלך העונה החזיקה חברת צ'רלטון בזכויות השידור וחלק מהמשחקים נמכרו לערוצים פתוחים, בדרך-כלל ערוץ 10 (המשחקים של הפועל תל-אביב) או ערוצי הספורט של ערוץ הספורט. למעשה, כל המשחקים המרכזיים שודרו במהלך העונה בישראל, כולל גם המשחקים הפחות אטרקטיביים.

אולם דווקא אמש, לקראת צמד המשחקים הראשונים בשלב חצי הגמר, נוצר מצב לפיו ייתכן היה  שחובבי הכדורגל בישראל לא יוכלו לראותם. מתברר שמועߦת הכבלים והלויין לא מאפשרת את שידור המשחקים בערוץ בתשלום, אלא רק בערוץ פתוח, אשר ספק רב אם אחד הערוצים יתעניין ברכישת אחד משני המשחקים.

במועצת הכבלים והלויין הבהירו כבר אמש  כי ייתכן שלקראת יום חמישי בצהריים תיעשה חשיבה מחודשת וזאת  Ȼעל מנת שלא לפגוע בקהל חובבי הכדורגל. יו"ר המועצה, ניצן חן אמר: "המשחקים האלה שודרו עד השנה רק בערוצים פתוחים ואין סיבה שפתאום יעלו כסף".

משחקה של ליברפול מעורר עניין רב, בעיקר מאחר ויוסי בניון צפוי ליטול חלק בהרכבה של ליברפול בניסיון להעפיל לגמר הליגה האירופית הראשון שלה. משחק זה ישודר בספורט 2. המשחק בין המבורג לפולהאם ישודר בספורט 1 .

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק