פרגסון: לא חושב על פרישה

אלכס פרגסון, המנג'ר הוותיק של מנצ'סטר יונייטד, מכחיש כי בכוונות לפרוש בסוף העונה הבאה. פרגסון: "תצטרכו לסבול אותי עוד שנים רבות"

יום שישי 23 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 מנג'ר מנצ'סטר יונייטד אלכס פרגסון, מכחיש בתוקף כי בכוונות לפרוש בסיומה של העונה הבאה. המנג'ר הסקוטי בן ה-68, שמאמן את האלופה האנגלית כבר יותר מ-23 שנים, התבטא בעבר כי לדעתו הוא לא ימשיך לאמן כשהוא יעבור את גיל 70, אבל היום הוא̠נשמע כמי שרוצה להוביל את היונייטד עוד הרבה שנים נוספות.

"כמו שאמרתי בעבר, הדבר היחיד שיכול לגרום לי לפרוש הוא הבריאות שלי ולצערכם (העיתונאים), אני בריא לגמרי", אמר פרגסון. "תצטרכו לסבול אותי עוד הרבה שנים נוספות. אתם תלכו לפני ߩאני אלך, אל תדאגו. אין לי כוונה לפרוש וכשתהיה לי כוונה לפרוש, האנשים שאני אספר להם על כך הם דיוויד גיל והגלזרים".

לאחרונה פורוסמו שמותיהם של מאמן אינטר ז'וז'ה מורניו ומאמן אברטון דיוויד מויס, כמי שמעומדים לרשת את מקומו של הסקוטי לאחר פריөתו. מויס בתגובה: "שטויות. לא מזמן אמרתם שמארק יוז, סטיב ברוס ורוי קין הם המועמדים. כאשר שמם של שחקנים שלי נקשר למועדונים אחרים זה מעצבן אותי וכך גם במקרה שלי. מה שכן אני יכול להגיד, שהיום בו סר פרגסון יפרוש יהיה יום עצוב. הוא אדם שכל המאמנים רואים בוȠמושא להערצה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק