שיעמומון בבלומפילד. גלבאן גמר את העונה

מכבי ת"א ובני יהודה נפרדו בתיקו מאופס במשחק בו יכלה מכבי להבטיח את המקום השלישי. דרור קשӘן, עקב אחרי בני יהודה מהיציע. גיא לוזון: "הלחץ הציבורי עליי רק מגביר לי את המוטיבציה לאמן את הנבחרת". גלבאן נפגע בקרוסל

שבת 24 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 מכבי ת"א ובני יהודה, שתי קבוצות צמרת בכדורגל הישראלי, סיימו הערב בקול ענות חלושה את המפגש ביניהן עם תיקו ללא שערים. ניצחון של מכבי ת"̻א, היה מבטיח לה כמעט סופית את המקום השלישי שמוליך לאירופה, כשהיא מקדימה ב-3 נקודות את בני יהודה הרביעית, אך היא תחפש את הניצחון במחזור הבא מול האלופה מחיפה.

בני יהודה, הציגה כדורגל חלש כאשר עיניו הבוחנות של דרור קשטן, המאמן הבא שלה פקוחות ביצәע. למרות התיקו, "הזהובים" יוכלו לשחק באירופה בעונה הבאה אם יצליחו להגיע לגמר הגביע מול הפועל ת"א.

מכבי ת"א הצליחה להגיע למצב הראשון שלה במשחק בדקה ה-64, כאשר יובל אבידור קיבל כדור עומק והקשית מעל איינוגבה שיצא אליו, אך הכדەר חמק החוצה. ההזדמנות הכי גדולה של בני יהודה נפלה בדקה ה-83. משה ביטון נשלח ע"י כפיר אדרי מצד שמאל, שלח כדור רוחב מצויין לאדרי שבעט מקרוב אך שטראובר זינק כמו חתול והציל את מכבי מספיגה. 

גיא לוזון, מאמן בני יהודה התבקש להתייחס בסיום המשחק למינויו הצפוי למאמן הנבחרת הצעירה ואמר: "משרת הנבחרת לא  תלוייה בי, אם זה יתאפשר אני אשמח להיות בנבחרת ואם לא אני אמצא את דרכי זו לא בעיה". 

לוזון, התייחס ללחץ הציבורי עליו, בעקבות המינוי הצפוי למשרת Ӟאמן הנבחרת הצעירה: "ככל שהלחץ עליי ייגבר אני ארצה יותר את משרת הנבחרת".

בסיום המשחק התברר כי פדרו גלבאן, קשרה של בני יהודה, שבר את הקרוסל וישוב לשחק רק בעונה הבאה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק