דני לוי: שיחקנו מצוין. הגיע לנו לנצח

אחרי התבוסה 3:0 נגד אחי נצרת, דני לוי יו"ר הפועל פ"ת נשאר אופטימי: "הרחיקו לנו שחקן וזה מנע ניצחון בטוח. ראובן עובד לא יחזור&qŵot;. אלי מחפוד: "לא מגיע לנו לרדת ליגה". אשרי המאמינים

יום ראשון 25 אפריל 2010
שלמה חסיד
 הפועל פתח תקווה ללא נקודה בפלייאוף העליון. אחרי ההפסד הבייתי בשבוۢ שעבר מול הפועל עכו, הגיעה תבוסה בעילוט מול אחי נצרת 3:0, פ"ת שפתחה את הפלייאוף התחתון עם יתרון מבטיח כבר נמצאת מעל הקו האדום  רק בגלל הפרש שערים. ובכל זאת בקבוצה ממשיכים לשמור על אופטימות.

המאמן, אלי מחפוד, מנסה לשӓר אופטימיות: "זו הקבוצה ששיחקה מצוין בסיבוב השני. זו הקבוצה שחייבת להשיג נקודות כי לא מגיע לנו לרדת ליגה". 

היו"ר דני לוי אמר ל-TELESPORT: "הפועל פתח תקווה לא תרד ליגה, אנחנו נישאר ונעשה את זה עוד לפנߙ הסיום. יש לנו קבוצה ששווה ליגת העל וגם היום הוכחנו את זה בחלק הראשון של המשחק, כששיחקנו מצוין עד שהרחיקו לנו שחקן וזה מנע מאיתנו ניצחון בטוח".

האם תחזירו את ראובן עובד בעקבות התבוסה?

"אני לא חושב שיש קөר. ראינו איך ראובן שיחק בשבוע שעבר נגד הפועל עכו, הוא היה הכי חלש במגרש ויש לזה סיבה. הוא לא בקבוצה בצדק. יש לנו מספיק שחקנים טובים ששיחקו משחקים מצויינים העונה. נחזור לעצמנו וננצח כבר במחזור הקרוב".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק