הפעם גם רוי לא יעזור

ברנדון רוי הכוכב הגדול של פורטלנד חזר למשחק מספר 4 וטרף את הקלפים בסדרה מול פיניקס. במשחק מספר 5 גם הוא לא יצליח למנוע מקבוצתו הפסד נוסף בסדרה

יום שני 26 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 בתחזיות לפני פתיחת משחקי הפלייאוף, הסדרה בין פיניקס ופורטלנד, נראתה ככזאת שתגמר לۘובת הסאנס בארבעה, מקסימום חמישה משחקים. מאז, השתנו שני דברים, שהפריכו את התחזיות לגבי הסדרה הזאת והפכו אותה למעניינת ומותחת הרבה יותר.

הדבר הראשון שקרה, הוא משחק מספר 1, אליו הגיעה פורטלנד פצועה וחבולה ובעזרת משחק ענק של אנדרה מילר,Ġניצחה באחד המגרשים הכי ביתיים בליגה וגנבה את יתרון הביתיות בסדרה.

בשני המשחקים שלאחר מכן, הסדרה נראתה כפי שהתחזיות נבאו שהיא תראה. פיניקס רצה ל-119 ו-108 נקודות במשחקים 2 ו-3, שייטה לשני ניצחונות קלילים והחזירה אליה בחזרה את יתרון הביתיות שנלӧח ממנה במשחק הראשון.

ואז הגיע ברנדון רוי. הרכז הנהדר של הבלייזרס חזר מוקדם מהצפוי מפציעה ואיתו במשחק מספר 4, פורטלנד נראתה נחושה ואגרסיבית הרבה יותר. המוטיבציה חזרה לחניכים של נייט מקמילן, שעצרו את הסאנס על 87 נקודות בלבד וחזרו לחיים בסדרה.
משחק מספר 5, צפוי להיות משחק המפתח של הסדרה הזאת. הסאנס כבר יודעים שפורטלנד מסוגלת לנצח במבצר הביתי שלהם בלי ברנדון רוי, אז הסכנה תהיה כפולה כשהכוכב הגדול של הבלייזרס יעלה למגרש בפיניקס עם החברים שלו.

המפתחות של פורטלנד לניצחון במשӗק 4 היו עצירת הסאנס על 42 אחוזים מהשדה, עם 6 מ-23 בלבד מחוץ לקשת ו-17 נקודות שנקלעו מרבאונד התקפה. בשביל לחזור הביתה ולנצח, הסאנס צריכים לקבל משחק דומיננטי של אמרה סטודמאייר בשני צידי המגרש ולקבל יד טובה מחוץ לקשת מג'ייסון ריצ'רדסון, ה"אס" של הסאנס עד כה במשחקי הפלייאוף.

עם דחיפה של הקהל הנהדר בפיניקס ועם הידיעה שהם הפסידו כבר משחק בית אחד יותר מידי בסדרה הזאת, סטיב נאש וחבורתו לא ייתנו אפילו לברנדון רוי לקלקל להם את החגיגה ויחזירו את הסדרה לשליטתם.

ההימור שלנו במשחק 82: פיניקס סאנס - פורטלנד טריילבלייזרס (+6). ההימור: 1

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק