אוהדי הפועל ניצחו את אוהדי ביתר

טורניר האוהדים הגדול נערך בפעם השניה ברמת גן. הפועל תל אביב ניצחה בחצי הגמר את בית"ר ירושלים 1:2. בדרבי של פתח תקווה, ניצחה הפועל את מכבי 0:1

יום שישי 30 אפריל 2010
דורון ברגר

 ההתאחדות לכדורגל בשיתוף עם "מדינת הכדורגל" קיימו היום (שישי) בפעם השניה את טורניר האוהדים הגדול, במגרש האימונים שליד אצטדיון רמת גן.

החל משעות הבוקר הגיעו לר"ג 15 קבוצות אוהדים מרחבי הארץ שייצגו את קבוצות ליגת טוטו. כל קפטן קיבל עבור חברי קבוצתו את התלבושות הרשמיות של המועדון שהועברו על ידי הקבוצות, וכל הקבוצות התרכזו על עיגול האמצע לתמונה משותפת.

Ċ

האוהדים זכו להדרכה מצד שחקני עבר והווה של המועדונים ששימשו כמאמנים ליום אחד. בין השחקנים שהגיעו: נמניה וויצ'צ'ביץ' (הפועל תל אביב), סרגיי טרטיאק (בית"ר ירושלים), עבאס סוואן (בני סכנין), דוד פיזנטי (מכבי נתניה) ועמיר תורג'מן (מכבי תל אביב).

לאחר טקס פתיחה קצר החלו המשחקים שנערכו במקביל על חצאי מגרש. המשחקים נערכו ללא שופטים, כשבין השחקנים היה גם טל פרידמן, כוכב "ארץ נהדרת", ששיחק במדי קבוצת האוהדים של הפועל חיפה.

כל קבוצה שיחקה 3 משחקים בשלב הבתים, כאשר בחצי הגמר הראשון גߑרה הפועל תל אביב 1:2 על בית"ר ירושלים, ובחצי הגמר השני ניצחה הפועל את מכבי בדרבי של פ"ת 0:1. משחק הגמר ייערך בשבת הבאה (8.5.10) על כר הדשא באצטדיון ר"ג במסגרת היום הפתוח של ההתאחדות לכדורגל.

הטורניר הוא חלק מהפעילות של ההתאחדות לכדוۨגל נגד האלימות במגרשים, במטרה לקרב בין אוהדי הקבוצות דרך מפגש על כר הדשא. המשחקים נערכו עם דגש על סובלנות, כבוד הדדי והנאה ספורטיבית טהורה מהמשחק.

אורי שילה, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "השותפות שלנו עם מדינת הכדורגל ועם אוהדי הכדורגל קיבלה היום שוב ביטוי ממשי כשכל האוהדים הגיעו לר"ג, שיחקו ברוח טובה ובהגינות. משחק הגמר ייערך ביום הפתוח של ההתאחדות בשבת הבאה, ואני מזמין את כל חובבי הכדורגל להנות מחוויה לכל המשפחה באווירת מונדיאל".  

מורן גרא, מנכ"ל מדינתȠהכדורגל: "היה יום מרגש. הכל היה שווה כדי לראות את התמונה המשותפת שבה כל האוהדים מכל הקבוצות עומדים יחדיו, ואנחנו מקווים שהרוח הטובה והקירוב שהיה היום, יימשכו גם במגרשים".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק