ננסה לגנוב ניצחון

המלצת WINNER ליורוליג: מילאנו ואנאדולו אפס יתמודדו הערב במשחק במסגרת המחזור ה-3 בבית ג'

יום חמישי 03 נובמבר 2011
שלמה חסיד
המחזור ה-3 ביורוליג יפגיש הערב (חמישי) את אמפוריו ארמאני מילאנו ואנאדולו אפס. לשתי הקבוצות מאזן זהה של 1-1 בבית ג', וכל אחת מהן תנסה להיות זו שמאזנה יהפוך לחיובי. 

שתי הקבוצות עשו הקיץ מסע רכש נרחב על מנת להעפיל לשלבים הסופיים של המפעל. אפס ניצחה את מילאנו במפגש ביניהן ב-1996 בגמר גביע קוראץ'. היתה זו הפעם היחידה שקבוצה טורקית זוכה במפעל אירופי. אפס ניצחה את מילאנו בשבעה משמונת המשחקים האחרונים ביניהן בשנים האחרונוӪ.

אנתוניו פוציס פצוע ולא ישחק אצל האיטלקים, כשקרם טונצ'רי בספק אצל הטורקים. מילאנו היא אחת מקבוצות הריבאונד הטובות במפעל, בעיקר תודות ליאניס בורוסיס היווני שהצטרף אליה השנה. סטנקו בראץ מאפס יצטרך לעבוד קשה כדי להתמודד מולו. אפס תנסה לעצור את הכוכۑ האיטלקי דנילו גלינארי שנראה גדול על המפעל הזה. מפגש מסקרן נוסף יהיה בין דרו ניקולס ממילאנו לסאשה ווצ'צי'ץ' מאפס. ההערכה שמילאנו תזכה בניצחון.

אומר קוק ממילאנו אמר: "אצלנו בבית אנחנו חייבים לנצח בכל משחק, אם אנחנו רוצים טופ 1ȶ. אפס יריבה קשה אבל לא נוותר. אני מאמין שננצח". קרם טונצ'רי מאפס אמר: "זהו אחד המשחקים הקשים בבית. מילאנו בנתה סגל מצוין, אבל הלחץ עליהם וננסה לגנוב ניצחון". 

משחק מס' 198: מילאנו - אנאדולו אפס 5+. ההימור: 1 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק