אטלנטה עלתה, הלייקרס ניצחו

מילווקי הציגה שוב משחק רע ואטלנטה עלתה לחצי גמר המזרח עם 74:95 במשחק השביעי בסידרה. לאחר דקות אחרונות מותחות וצמודות, ניצחה לוס אנג'לס 99:104 את יוטה ועלתה ליתרון 0:1 בסידרה.

יום שני 03 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 מי היה מאמין שהסידרה בין אטלנטה האתלטית למילווקי הפצועה תגיע למשחק שביעי. אך זה קרה ולאחר שהבאקס היו ביתרון 2:3 בסידרה, הגיעו שני משחקים חלשים לחלוטין של מילווקי בהם ממוצע הנקודות שלה עמד על 70 ואטלנטה העפילה לחצי גמר המזרח מול אורלנדו.
גם הלילה היו חניכיו של סקוט סקיילס חלשים והציגו אחוזי קליעה נמוכים להחריד. ברבע הראשון קלעה מילווקי 13 נקודות וברבע בארחון 14 ובצורה כזאת אי אפשר לנצח משחק בעונה הסדירה מול מינסוטה, קל וחומר משחק פלייאוף מול אטלנטה.

הקלע המוביל של מיӜווקי היה ברנדון ג'נינגס עם 15 נקודות וזה מסביר הכל. ג'אמאל קרופורד הוביל את אטלנטה עם 22 נקודות.

עכשיו מגיעה אטלנטה עייפה לאחר סידרה של שבעה משחקים מול אורלנדו שנחה כבר יותר משבוע לאחר שניצחה בסוויפ את שארלוט, דבר המקנה יתרון עצום לאורלנדו שהߙתה פייבוריטית גם ככה על הנייר מול ההוקס.

במערב, הובילה לוס אנג'לס לייקרס ברוב שלבי המשחק על יוטה במשחק הראשון של סדרת חצי הגמר. לקראת הסיום הצליחה יוטה להשוות את התוצאה ואף היתה ביתרון 92:93 למשך שניות מסויימות. הלייקרס לא נבהלו, לקחו את ההובӜה שוב וניצחו בסיום 99:104.

בכך עלתה האלופה ליתרון 0:1 בסידרה אך ברור לכולם כי ליוטה יהיה הרבה מה לומר בסידרה הזאת וצפיה היא לסידרה צמודה ולוהטת שיכולה להישמך תקופה ארוכה.

דרון וויליאמס הציג שוב משחק נהדר עם 24 נקודטות אך לא קיבל Ӕפעם עזרה מספקת מבוזר והאחרים. קובי בראיינט חזר לשבור את קו 30 הנקודות וסיים עם 31. בנוסף, נעזר בעוד משחק מצוין של פאו גאסול, שלוהט מאז תחילת הפלייאוף והלילה סיים עם 25 נקודות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק