מכבי מציעה מיליון דולר על יצחקי

בקרית שלום נחושים לצרף את חלוצה של בית"ר ירושלים, שמבוקש גם ע"י הפועל ת"א. גורם במכבי: "הוא לא יקבל הצעה כזו מאף מקום". איביצ'ה אילייב ייכלל בסגל למשחק הערב מול מכבי חיפה

יום שני 03 מאי 2010
מערכת TELESPORT
מכבי ת"א תארח הערב את מכבי חיפה, אך מאחורי הקלעים הקבוצה ממשיכה להתעסק בהכנות לקראת העונה הבאה. אחרי שהחתימו כבר את יואב זיו מגנק ורוברטו קולאוטי ממנשנגלאדבך, במכבי ת"א הולכים חזק על ברק יצחקי, חלוצה של בית"ר ירושלים.

במכבי ת"א מציעים לבית"ר ירושלים לא פחות ממיליון דולר עבור יצחקי, שמחוזר גם ע"י הפועל ת"א. במכבי הבהירו כי הם מוכנים לשלם יותר מהאדומים כדי להנחית אצלהם את החלוץ, ש"מיצה" את עצ۞ו בבית"ר ירושלים ומעדיף לעבור לקבוצה אחרת בעונה הבאה.

גורם במכבי התייחס היום לאפשרות שיצחקי יעבור למכבי ואמר: "מאמינים שיצחקי יחתום אצלנו. בית"ר לא תקבל הצעה כזו מאף מקום"

במכבי בונים על חוד חלומי שיורכב ߞיצחקי ורוברטו קולאוטי, שני חלוצי נבחרת ישראל כשמאחוריהם אמור לשחק מאור בוזגלו. אילייה יבוריאן יסיים ככל הנראה את דרכו במכבי בתום העונה.

בתוך כך, במכבי ממשיכים בהכנות למשחק הערב מול חיפה. משחק שבו ניצחון של מכבי ת"א יבטיח לה את המקום השלי۩י בליגת ויקרב מאוד דווקא את הפועל ת"א, היריבה העירונית לתואר אליפות, דבר שספק אם אוהדי הקבוצה ששים שיקרה.  איביצ'ה אילייב, הקשר הסרבי שהחלים מהפציעה ייכלל לראשונה בסגל של נמני למשחק.

צילום: בית"ר נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק