נשמור את המאבק עד לרגע האחרון

ליגת העל: מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי התבטא בסיום הניצחון על מכבי ת"א לקראת הישורת האחרונה של הליגה: "מכבי ת"א לא נתנו את המשחק". אבי נמני: "הקבוצה הטובה ביותר ניצחה"

יום שני 03 מאי 2010
שלמה חסיד

מכבי חיפה עשתה את העבודה לאחר הניצחון 0:2 בבלומפילד על מכבי תל אביב וחזרה למאבק האליפות ונצמדה בטבלה להפועל תל אביב עם אותן מספר נקודות. 

אלישע לוי מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "כל הלחץ היה עלינו. שיחקנו טוב, היו לנו הרבה הזדמנויות, חבל שלא הבקענו יותר. היה חשוב לנו הניצחון, לשמור את המאבק עד לרגע האחרון. נאבק עד שני המשחקים האחרונים. מכבי תל אביב לא נתנו את המשחק, לאחר ה-0:2 מכבי ניסתה לחזור למשחק. חבל שלא ידענו להߙות יותר שקטים ולנצל הזדמנויות ולהקטין את הפרש השערים.

על ההודעה של יעקב שחר לגבי ההשארות של אלישע לוי בקבוצה אמר המאמן: "אני מודה ליענקל'ה ולמועדון הזה שאני אהיה כאן. עדיין לא דיברנו באופן רישמי, אני אעשה הכל כדי להמשיך את ההישגים כפי שהיו&qɵot;. 

מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני אמר בסיום: "הקבוצה הטובה ביותר ניצחה. במשחק הקודם דווקא ניצחנו, ואפילו בחיפה היינו יריב שקול יותר. היום הם ניצחו בצדק. אנחנו כל הזמן מתעסקים במה לעשות עבור אחרים ולא עבור עצמנו. קבעߠו מטרה להיות באירופה ועדיין לא הבטחנו את זה. צריכים להיות בפוקוס רק למטרות שלנו".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק