8 המלצות WINNER לרביעיריאל מדריד במאיורקה הליגה הספרדית, משחקי ליגה בצרפת, הקרב על המקום הרביעי באנגליה ומשחק גמר הגביע האיטלקי בהמלצות ה-WINN

ם רביעי

יום רביעי 05 מאי 2010
מור רכס


משחק מספר 48: אוסאסונה – דפורדיבו לה קורוניה:  משחק בין שתי קבוצות שנמצאות בתקופה איומה. אוסאסונה במקום השניים עשר, רק 5 נקודות מעל הקו האדום והפסד ביתי יכול לסבך אותם בתחתית. חניכיו של אנטנוניו קאמצ'ו אומנם נתנו משחק הקרבה מדהים במחזור האחרון מול ריאל, אך בסופו של דבר הפסידו דקה לסיום משערו של רונלדו שקבע 2:3 ללבנים. בששת המשחקים האחרונים ניצחה אוסאסונה רק פעם אחת, סיימה בתיקו  פעמיים והפסידה בשלושה. גם רקורדȠהחוץ שלה לא מבשר טובות, ובחמשת משחקי הבית האחרונים היא השיגה 2 נקודות בלבד. למזלם של האורחים מגליסיה, הם התחילו את העונה בצורה טובה ולכן לא ייקחו חלק בקרבות התחתית. אך 3 נקודות בלבד מתוך עשרת המחזורים האחרונים לא משאירים ללה קורוניה הרבה ברירות מחר. המקומۙים ינצחו ויבטיחו באופן כמעט סופי את הישארותם. ההימור: 1 ( יחס 1.70) 


משחק מספר 49: אתלתיק בילבאו – מלאגה: שתי הקבוצות חייבות את הנקודות כל אחת מסיבות אחרות. הבאסקים שהפסידו במחזור האחרון בביתם 3:1 למאיורקה. הפסידו  לראשונה בסאן ממס לאחר תשעה משחקי בית, מתוכם ניצחו בשבעה וסיימו עוד שניים בתיקו. למרות הפסד זה הם רחוקים רק שתי נקודות מויאריאל במקום השישי, שמוביל לליגה האירופית. מלאגה נמצאת מעל הקו האדום רק בזכות הפרש שערים על טנריפה וכל אובדן נקודות יכול להיות קריטי מבחינתה. בששת משחקי החוץ האחרונים השיגה מלאגה רק שתי נקודות אך אחת הנקודות הללו הייתה נקודת חוץ חשובה מאוד מול מאיורקה במחזור האחרון, שהיא גם אחת מקבוצות הבית הטובות בספרד העונה. המשחק בסאן ממס הולך להיות מלחמת עולם והקבוצות ייפרדו בחלוקת נקודות. ההימור: X (יחס 3.20)


משחק מספר 50: אתלתיקו מדריד – ויאדוליד: משחק שחשוב אך ורק לאורחים שנמצאים מתחת לקו האדום ועדיין לא אמרו את המילה האחרונה. אתלתיקו כבר מזמן לא חושבת על הליגה ובראש מעיۙנה נמצא אך ורק גמר הליגה האירופית מול פולהאם האנגלית. אולי זאת הסיבה שהיא הפסידה ארבעה משחקים בחמשת המחזורים האחרונים. למרות היכולת האיומה בתקופה האחרונה. מדריד היא עדיין קבוצת בית מציינת ובשבעת משחקי הבית האחרונים, היא ניצחה בשישה. ויאדוליד במקום התשעה ע۩ר והלפני אחרון יודעת שניצחון בויסנטה קלדרון יכול להקפיץ אותה שלושה מקומות למעלה ואחרי חמישה משחקים ללא הפסד מתוכם שני ניצחונות ושלושה תוצאות תיקו אין סיבה שמול אתלתיקו שסיימה את העונה היא לא תחזור עם נקודה חשובה. ההימור: X ( יחס 3.00)

ȍ


משחק מספר 51: סראגוסה – אספניול: משחק תחתית שהפסד לכל אחת מהקבוצות יציב אותן במצב מאוד לא נעים בשני המחזורים שנותרו. סראגוסה במקום בחמישה עשר, נמצאת רק 2 נקודות מעל הקו האדום, אך היא מאוד לא יציבה לאחרונה ובחמשת המחזורים ۔אחרונים היא השיגה ניצחון אחד בלבד שנתווסף לשני תוצאות תיקו ושני הפסדים. אספניול אומנם ממוקמת ארבעה מקומות מעליה במקום האחד עשר, אך גם היא ממוקמת רק 6 נקודות מהקו האדום כך שהפסד בהחלט יכול לסבך אותה. רקורד החוץ של הקבוצה הקטנה מברצלונה הוא לא מהמשובחים בליߒה, ובשמונת משחקי החוץ האחרונים היא השיגה ניצחון אחד בלבד. המקומיים לא יכולים להרשות לעצמם לאבד נקודות שיסבכו אותם בתחתית והם ינצחו במפגש התחתית. ההימור: 1 ( יחס 1.65)

משחק מספר 52: ראסינג סנטאנדר – סביליה: עەד קרב קצוות שמאוד משמעותי לשתי הקבוצות. סאנטאנדר במקום השישה עשר, רק נקודה אחת מעל הקו האדום ומכל קבוצות התחתית היא נמצאת בכושר הירוד ביותר. בשמונת המחזורים האחרונים השיגה ראסינג רק ניצחון אחד שמתווסף לארבעה הפסדים ושלושה תוצאות תיקו. סביליה במקום החמישי ۙודעת שיריבתה בירוץ על המקום הרביעי מאיורקה, משחקת בהמשך הערב מול ריאל מדריד ובמקרה של ניצחון באל סרדינו היא תחלוף על פניה לפחות זמנית במקום הרביעי. אומנם סביליה נמצאת בכושר מצוין הכולל ארבעה ניצחונות בשישה משחקים אך בששת משחקי החוץ האחרונים הפסידו חניכיו ۩ל אנטוניו אלברז בחמישה. למרות שסביליה עדיפה בהרבה, סאנטאנדר תנצח בביתה ותישאר מעל הקו האדום מחזור נוסף. ההימור: 1 ( יחס 3.05)

משחק מספר 53: אינטר – רומא: שתי הקבוצות הטובות באיטליה נפגשות בניהן לגמר הגביע האיטלקי. למרות שחשיבות המפעל באיטליה היא די נחותה. מדובר פה בקרב אגו ומלחמה פסיכולוגית חשובה להמשך הליגה, שאף אחת מהקבוצות לא תסכים להיכנע בו. לפני שלושה שבועות הנחילו האדומים מרומא "לנראזורי" הפסד במשחק העונה שהעלה אותם לפחות זמנית לפסגת הליגה, כך שהם מגיעים עם הרבה בטחון למפגש עם חניכיו של מוריניו. שתי הקבוצות מגיעות בשיא כושרן כך שכל תוצאה בהחלט תהיה הגיונית בתום המשחק. 90 הדקות הראשונות יהיו שקולות וצמודות ויסתיימו בשוויון. ההימור: X (יחס 2.90)  

ȍ


משחק מספר 57: מנצ'סטר סיטי – טוטנהאם (1+): קרב ישיר ומרתק על המקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות. שתי הקבוצות צמודות אחת לשנייה במקומות ארבע וחמש, כשהלונדונים מקדימים את הסיטי בנקודה אחת בלבד. התכולים ממנצ'סטר יגיעו ללא לסקەט, שיי גיבן, סילביניו פטרוב וג'ונסון אך הסגל של רוברטו מנצ'יני מספיק גדול ואיכותי כדי להתגבר על מחסור זה. סיטי קבוצת בית דורסנית, ובעשרת משחקי הבית האחרונים היא השיגה שמונה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. טוטנהאם יודעת שנקודה אחת במשחק תבטיח באופן כמעט סופי את המקום הרביעי בו היא נמצאת כעת, והיא לא מתכוונת לוותר עליו בקלות. בדומה למנצ'יני גם רדנאפ יגיע עם חיסורים משמעותיים כשקודוצ'יני, קראנצ'אר וודגייט וקורלוקה לא נכללים בסגל בעקבות פציעות. הלונדונים הפסידו בשני משחקי החוץ האחרונים ומחר הם יפסידו פעם נוספת במשחӧ צמוד שיוכרע על חודו של גול לטובת התכולים. ההימור: X ( יחס 3.10)

משחק מספר 65: מאיורקה (1+) – ריאל מדריד: משחק צמרת מרתק בין מאיורקה שרוצה לשמור על המקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות, לבין ריאל שעדיין מקווה לߠפילה של ברצלונה במחזורי הסיום. קבוצתו של דודו אוואט היא אחת מקבוצות הבית הטובות בספרד ומתוך שבעה עשר משחקי הבית העונה, היא השיגה רקורד מדהים העומד על שני הפסדים, שתי תוצאות תיקו וארבעה עשר ניצחונות. ריאל מדריד יודעת שכל נפילה עד מחזור הסיום תהווה את האות Ӝפתיחת השמפניות בקטלוניה. מאז הפסד החוץ לאתלתיק בילבאו לפני ארבעה חודשים, חניכיו של פלגריני ניצחו בכל שמונת משחקי החוץ בליגה. אומנם מעטות הקבוצות בספרד שמסוגלות לעצור את מדריד אך מאיורקה בביתה היא ללא ספק אחת מהן והיא לא תפסיד במשחק המרתק. ההימור: ı (יחס 2.25)

 

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק