ניצחונות ענקים בחוץ לקליבלנד ופיניקס

פתיחה מדהימה של קליבלנד נתנה לה יתרון של 17:36 בסיום הרבע הראשון וניצחון 95:124 במסצ'וסטס שהעלה אותה ל1:2. סן אנטוניו הובילה כבר ב18 הפרש ברבע השני אך היא עתה בפיגור 0:3 בסידרה לאחר הפסד 96:110

שבת 08 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 שני משחקים חשובים מאוד נערכו הלילה בחצאי גמר הNBA ובסיומם יכולים קליבלנד לנשום לרווחה ופיניקס להתכונן ליריבה הבאה, ככל הנראה הלייקרס.

לאחר ההפסד הגדול באוהיו לבוסטון, שאיין להוביל להדחה מוקדמת נוספת של קליבלנד, הגיעו הקבאלירס לבוסטון בידיעה שהם חייבים לנצח ולהחחזיר לעצם את הביתיות והיתרון בסידרה.

זה הלך הרבה פחות קשה ממה שציפו. הקבאלירס ויתרו לחלוטין על שלב הגישוש וסיימו את הרבע הראשון ביתרון מדהים של 17:36. בוסטון עוד נۙסתה לחזור מעט ברבע השני אך ירדה למחצית עם תוצאה משפילה של 65:43.

גם המחצית השניה לא הראתה שום שינוי ובוסטון ויתרה על המשחק, נתנה לשחקנים הראשיים לנוח לקראת המשחק הרביעי. בסיום 95:124 לקליבלנד שיכולה לנשום לרווחה.

לברון ג'יימס שובĠהתעלה על עצמו וסיים עם 38 נקודות. אנטוואן ג'יימיסון מתחיל להחזיר את ההשקע בו וסיים עם 20. קקוין גארנט ורג'ון רונדו עוד סיימו משחק סביר שלהם עם 19 ו18 נקודות בהתאמה אך לריי אלן ופול פירס היה משחק חלש מאוד עם אחוזי קליעה נמוכים ובצורה הזאת אי אפשר לנצח את קۜיבלנד.

גם סן אנטוניו פתחה את המשחק השלישי בביתה מול פיניקס בצורה נפלאה אך, בניגוד לקבאלירס, ה]סיקו לשחק ברבע השני ופיניקס, לא רק שחזרה מפיגור של 18 נקודות, אלא ניצחה בצורה מרשימה מאוד בתוצאה 96:110.

כאמור, סן אנטוניו פתחה את המשחק נהדר והיתה כבר ברבע הראשון ביתרון דו ספרתי. באמצע הרבע השני הגיעה סן אנטוניו ליתרון השיא שלה במשחק שעמד על 18 נקודות אך מאז, ללא סיבה מיוחדת, הפסיקו הספרס לשחק. ג'ייסון ריצ'אררדסון וגרנט היל, שהחזיקו את הסאנס עד אז עוד במשחק, הכניסו למשחק גם את נאש שהיה ררדום עד אז ופיניקס החלה לחזור ולמחצית ירדו המארחים ביתרון 44:50 בלבד.

היתרון של הספרס נשאר עד למחציתו של הרבע השלישי אז נכנס הסלובני גוראן דראגיץ' ובמשחק הטוב ביותר בקריירה שלו, קלע 26 נקודות ב17 דקות והוליך את הסאנס ליתרון ממנו לא חזרו המקומۙים. בסיום 96:110 לסאנס. לספרס נותר רק להילחם על מנת לא לסיים את הסידרה בסוויפ משפיל לאחת מיריבותיה הגדולות בהיסטוריה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק