סטיב מקלארן מונה למאמן וולפסבורג

מאמן נבחרת אנגליה לשעבר, שהוליך בעונה החולפת את טוונטה הקטנה לאליפות הולנד, מונה הבוקר למאמנה החדש של אלופת גרמניה היהצאת, כשחתם על חוזה לשנתיים. מקלארן, יהיה המנג'ר האנגלי הראשון שמאמן בבונדסליגה

יום שלישי 11 מאי 2010
אסף בילגורי
 סטיב מקלארן, מאמן נבחרת אנגליה לשעבר מונה היום למאמנה החדש של וולפסבורג, אלופת גרמניה היוצאת. כך על פי דיווחים בתקשורת בגרמניה.

מקלארן, שהוליך בעונה החולפת את טוונטה אנߓסחדה הקטנה לאליפות היסטורית בהולנד, יהפוך בעונה הבאה להיות המנג'ר האנגלי הראשון שמאמן בבונדסליגה בזכות ההישג המדהים שלו עם טוונטה הקטנה.

וולפסבורג, שנתמכת כלכלית ע"י ענק הרכב "וולפסוואגן", זכתה באליפות בעונת 2008/09 תחת הדרכתו ۩ל פליקס מגאת', אך למרות ששמרה על כל הסגל שלה בעונה החולפת, היא איכזבה מאוד וסיימה במקום השמישי בלבד, תחת שרביטו של ארמין פה, המאמן המאכזב שיחפש את דרכו במועדון אחר.

על פי הדיווחים, מקלארן חתם על חוזה לשתי עונות בשורות "הזאבים" וינסהĠלהחזיר אליהם בעונה הבאה את תואר האליפות, שאותו איבדו לבאיירן מינכן. מקלארן, היה מבוקש גם ע"י סלטיק, המבורג ו-ווסטהאם, אך החליט ללכת אחרי הכסף הגדול בוולפסבורג, שם מקווים שיצליח להחזיר אותם לאירופה בעונה הבאה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק