אליהו והלפרין מתרחקים ממכבי

הגארד של אולימפיאקוס והפורוורד של קאחה לאבורל, דורשים מילәון יורו לעונה כ"א ובמכבי לא מוכנים להציע להם סכומים כאלה. יניב גרין מבוקש בהפועל ירושלים. עורך דינם: "מכבי צריכה לקבל החלטה ללכת בכל הכח על אחד מהם"

יום שלישי 11 מאי 2010
שלמה חסיד

פערים עצומים בבמו"מ בין מכבי ת"א לשני כוכביה לשעבר, יותם הלפרין וליאור אליהו, מטרפדים נכון לעכשיו קאמבק אפשרי של השניים בהיכל נוקיה בעונה הבאה.

במכבי ספגו השנה ביקורת על כך שאין בקבוצה אף שחקן ישראלי משמעותי והחליטו לעשות את הכול על מנת לזכות באליהו או הלפרין, אבל השיחות הראשוניות בין הצדדים לא הבשילו למו"מ וספק אם אחד מהשניים יגיע למכבי.

הלפרין דורש ממכבי מיליון יורו נטו לעונה, יותר משני מיליון יורו ברוטו.&n͢sp;אולם, הצהובים אפילו לא מתקרבים להצעה שלו. גם אליהו מדבר בסכומים דומים ובמכבי בכלל לא חושבים להציע להם סכומים כאלה שמקובלים באירופה אבל במכבי נשמעים דימיוניים.

שחקן ישראלי בכיר נוסף שיעזוב את מכבי בקיץ הוא יניב גרין שמחוזר ע"י הפועל ירەשלים ועשוי להענות לפנייתה, כך שגם בשנה הבאה כנראה לא נראה במכבי ישראלים בכירים, אלא אם כן מכבי תעשה החלטה שהיא מעלה משמעותית את הסכומים שהיא מציעה לישראלים.

יותם הלפרין, שלא התלבש כלל למשחקי הפיינל-פור של היורוליג, יעזוב בוודאות את אולימפיאקוߡ בכל מקרה. גם ליאור אליהו, חווה עונה קשה בויטוריה ואיבד מהאשראי שקיבל אצל איבקוביץ' בתחילת העונה.

עורך דינם של השניים, עו"ד יוסי גאייר: "גם הלפרין וגם אליהו מדברים בסכומים גבוהים. מעבר שלהם למכבי תל אביב אפשרי רק בתנאי שמכבי תחליט ללכת על אחד מהם בכל הכח ולהשקיע את הסכום הנדרש".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק