הגיע הזמן שקורנפיין יביא ספונסרים

משה דדש, בראיון מיוחד לרגל יום ירושלים: "התפקיד של איציק קורנפיין להביא אנשי ממון שיתמכו בקבוצה, זה אף פעם לא היה קל לעשות את זה אבל הוא האיש שצריך לדאוג לכך. אני לא!אחזור לבית"ר"

יום רביעי 12 מאי 2010
שלמה חסיד
 בית"ר ירושלים תארח ביום שבת את הפועל ת&quͯt;א למחזור הסיום של ליגת העל, משחק בו ניצחון של בית"ר יכריע באופן סופי את מירוץ האליפות לטובתה של מכבי חיפה. אולם, בבית"ר כבר מתעסקים בעונה הבאה ונכון לעכשיו, אם לא יימצאו ספונסרים חדשים, הקבוצה תאלץ לשחרר מספר שחקני מפתח בקיץ.

Ċמצבה הקשה של בית"ר ירושלים, לא נעלם מעיניו של היו"ר המיתולוגי משה דדש, שהסכים להתייחס למצבה של בית"ר בראיון ל-TELESPORT לכבוד יום ירושלים.

דדש ביקר את קורנפיין ואמר: "המצב של בית"ר כואב לי מאוד כאוהד, אסור שהקבוצה הזוȠתיקלע לקשיים. מי שצריך לטפל במצב הוא היו"ר איציק קורנפיין, שהגיע הזמן שיביא ספונסרים לקבוצה, זה התפקיד שלו ואני מצפה ממנו למצוא ספונסרים שיאפשרו לקבוצה להצליח". 

דדש הוסיף: "עיקר תפקידו של קורנפיין זה לדאוג לכך שיהיו אנשי Ӟמון שיתמכו בקבוצה, זה מה שאני עשיתי במשך שנים רבות והיה לי קשה מאוד, עכשיו תורו של קורנפיין למצוא את האנשים האלה ואני מניח שאם הוא נשאר בתפקיד אז הוא סומך על עצמו שיוכל להביא את האנשים האלה".

אולי תחזור ואתה תביא את האנשים?

"אני לא חוזר, עזבתי לא על מנת לחזור, יש יו"ר חדש וקוראים לו איציק קורנפיין, עכשיו זה הזמן שלו לפנות לבעלי הממון, לעניין אותם בקבוצה ולגייס אותם. נכון שזה קשה אבל אף פעם זה לא היה קל, תמיד זה קשה. מי שחושב שאנשים שתמכו בבית"רĠעשו את זה בקלות הוא טועה, תמיד היה קשה להביא אנשים בעלי ממון וגם היום המצב קשה".

מה לדעתך יקרה עם בית"ר?

"אני מאוד מקווה שבית"ר תמשיך להיות חזקה וטובה למען אוהדיה הנפלאים, למען הליגה ולמען העיߨ ירושלים שבית"ר היא חלק מההוויה בה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק