ניר ביטון זומן לנבחרת. גם מליקסון ורפאלוב

לואיס פרננדז̬ מאמן נבחרת ישראל הפתיע כשזימן את ניר ביטון ממ.ס אשדוד, שכבש העונה שער ליגה אחד. גם מאור מליקסון זומן לסגל לקראת המשחקים מול אורוגוואי וצ'ילה. פרננדז: "יש הרבה שחקנים בארץ עם המון פוטנציאל"

יום חמישי 13 מאי 2010
שלמה חסיד

  מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדז, ערך הבוקר (חמישי) את מסיבת העיתונאים הראשונה שלו כמאמן נבחרת ישראל.

פרננדז, פירסם את הסגל שיפתח  בשבוע הבא באימונים למשחקי מוקדמות יורו 2012, כשבסוף החודש תצא הנבחרת לדרום̠אמריקה למשחקים מול צ'ילה ואורוגוואי. ההפתעה הגדולה, שלא לומר הענקית,  היא זימונו של ניר ביטון, קשרה של מ.ס אשדוד.

 גם מאור מליקסון מהפועל ב"ש זומן לסגל אחרי עונה די מוצלחת שלו בנגב, ליאור רפאלוב, שנתן את העונה הטובה בۧריירה שלו במדי מכבי חיפה, זומן לראשונה, כמו גם צמד השוערים אוהד לויטה ואריאל הרוש. 

במסיבת העיתונאים שנערכה בהשתתפותו של המאמן החדש, אמר פרננדז: "זו הפעם הראשונה שאני בוחר שחקנים בנבחרת. זה מאוד חשוב עבורי, יש המון שחߧנים עם פציעות והחלטתי עם טל בנין על הסגל החדש. כשאתה מרכיב רשימה אתה יודע שיש שחקנים שעברו עונה ארוכה וקשה, אני צריך לקחת בחשבון את המרכיבים של כל אחד ואחד. יש הרבה שחקנים בארץ עם המון פוטנציאל ויכולת".

"יש זמן עד המשחקים ӑספטמבר, בינתיים אני רוצה להכיר את השחקנים החדשים. צריך שכולם ידעו לעבוד ביחד. אני יודע שאתם מופתעים מהזימון של ניר ביטון, אבל יש עוד קבוצות בארץ חוץ ממכבי חיפה, בית"ר ירושלים והפועל תל אביב".

פרננדז הבהיר: "אמרתי למוטי איווניר өאני יודע שיש משימה לנבחרת הצעירה. השחקנים שהוא רוצה יחזרו בזמן למשחק מול שבדיה. אני מאוד רוצה שהנבחרת הצעירה תעפיל לאליפות אירופה, אבל הסברתי לאיווניר את המצב".

הסגל המלא

שוערים: דודו אוואט, ניר דוידוביץ',Ġאריאל הרוש, אוהד לויטה.

הגנה: טל בן חיים, אבי סטרול, דקל קינן, שי מימון, קלמי סבן, דדי בן דיין, יואב זיו, עלי עותמאן.

קישור: ביבראס נאתכו, אביחי ידין, ליאור רפאלוב, מאור מליקסון, יוסי בניון, גיליĠורמוט, ניר ביטון.

התקפה: רוברטו קולאוטי, שלומי ארבייטמן, עומר גולן, אליניב ברדה, איתי שכטר, בן סהר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק