8 המלצות WINNER ליום שישי

משחקי הליגה הלאומית בפלייאוף העליון והתחתון ומשחקי הליגה הצרפתית השנייה במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 14 מאי 2010
מור רכס

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.


משחק מספר 1 : בית"ר שמשון ת"א – הכח עמידר רמת גן : מפגש סוף עונה שלא משמעותי לאף אחת מהקבוצות. בית"ר שמשון שהציגה עונה איומה, נזכרה להתעורר בדיוק בזמן ובשלב הפלייאוף התחתון היא השיגה שלושה ניצחונות ותיקו בארבעה משחקים. הכח עמידר לעומתה הציגה יכולת בכלל לא רעה בחצי השני של העונה הסדירה, אך מפתיחת הפלייאוף היא די נרגעה והשәגה שני ניצחונות ושני תוצאות תיקו בארבעה משחקים. למרות שהקיזוז גרם לטבלה די שקרית, בה בית"ר שמשון ממוקמת לפני הכח בטבלה אך המפגש בין השתיים יוציא את האמת לאור ויסתיים עם ניצחונם של האורחים מרמת גן. ההימור: 2 (יחס 2.65)


ȼstrong>משחק מספר 2 : הפועל ירושלים – הפועל בני לוד: משחק הפרידה של ירושלים מהליגה הלאומית. די עצוב להודות אך האדומים מירושלים בעונת שפל שיכולה להיות גם העונה האחרונה של המועדון בכדורגל הישראלי. הירושלמים שיעלו עם שי אהרון בתור מאמן שחקו, אוӞנם הפסידו רק פעם אחת בשלב הפלייאוף התחתון, אך את שלושת המשחקים הנוספים סיימו בתוצאה מאוזנת. בני לוד היא ללא ספק הקבוצה החזקה בפלייאוף התחתון ודי קשה להאמין אך הקבוצה הסימפטית מלוד לא הפסידה אפילו פעם אחת בשמונה עשר המחזורים האחרונים. שלב הפלייאוף היה קצת ۤחות מוצלח מבחינתה, ובארבעת המשחקים במסגרתו היא סיימה שלוש פעמים בתיקו וניצחה עוד פעם אחת את מרמורק העלובה בתוצאה 0:3. למרות העדיפות הברורה של האורחים מלוד הירושלמים ירצו לסיים את העונה האיומה בצורה מכובדת וישיגו נקודה אחרונה לעונה. ההימור: X ȼbr/>

משחק מספר 3: מכבי באר שבע – הפועל מרמורק : משחק הפרידה הלא כל כך חגיגי של מרמורק מהליגה הלאומית. מכבי באר שבע שלא השכילה לנצח במחזור האחרון את הכח רמת גן, חרצה את גורלה בתור הקבוצה שתגיע לפלייאוף הירידה. חניכיו של שרון אביטן השיגו רק 3 נקודות בארבעת המחזורים. הפועל מרמורק שתעדיף לשכוח את עונה זאת היא הקבוצה החלשה בליגה מכל הבחינות, וגם הקיזוז שהיה אמור לפתוח להם אולי דלת למלחמת הישרדות לא צלח מבחינתם ומלבד הנקודה במחזור שעבר מול ירושלים החלשה היא הפסידה בߛל שלושת המשחקים. די קשה למצוא קבוצות חלשות מב"ש העונה אך מרמורק היא ללא ספק אחת מהן והמקומיים ינצחו ניצחון קליל. ההימור: 1 (יחס 1.35)


משחק מספר 4: סקציה נס ציונה – הפועל אשקלון: אחרי שבמחזור האחרߕן העלתה נס ציונה באופן רשמי את האשקלונים לליגת העל, כשניצחה את יריבתה לעלייה הפועל כפר סבא. היא פוגשת אותם במשחק שיכול להעלות אותם למקום השלישי ולפלייאוף העלייה.
המקומיים כרגע במקום הרביעי, שרק נקודה מפרידה בינם לבין כפר סבא. הניצחון במחזור הקודם היߔ הראשון מאז פתיחת הפלייאוף עבור חניכיו רפי כהן, אחרי שהפסידו לקרית שמונה ומכבי בת ים וסיימו בתיקו מול רמת השרון. אשקלון שהבטיחה את עלייתה במחזור הקודם היא ללא ספק הקבוצה בכושר הכי טוב בליגה, והיא נמצאת בתקופה אדירה הכוללת ריצה של שמונה ניצחונות רצופים. למרות שהמשחק חשוב אך ורק למקומיים הקהל הרב שיגיע מהדרום והיכולת המצוינת של האורחים תקנה להם ניצחון נוסף שיחתום את בעונה בצורה מושלמת. ההימור: 2 (יחס 5.10)

 
משחק מספר 6: עירוני ניר רמת השרון – הפועל כפר סבא: המשחק החשוב ביותר של שתי הקבוצות העונה. המקומיים ממורשה יודעים שניצחון ביתי ואובדן נקודות של נס ציונה מול אשקלון יציב אותם במקום השלישי הנכסף. חניכיו של קשטן יודעים שהם תלויים אך ורק בעצמם וניצחון יעלה אותם לפלייאוף בלי קשר לתוצאה בנס ציונה.  למרות חשיבותו הענקית של המפגש שתי הקבוצות לא מצויות בשיר כושרן. חניכיו של ערן קוליק שעשו חיל בגביע, לא כל כך יציבים מפתיחת הפלייאוף העליון, ובחמשת המשחקים האחרונים ניצחו רק פעם אחת, הפסידו שלוש פעמים וסיימו עוד פעם אחת בתיקו. גם חניכיו של קשטן שהגיעו לפליߙאוף בקול תרועה ופתחו אותו מצוין עם  ניצחון 2:5 על בת ים, איבדו גובה לאחרונה והפסידו שלושה משחקים ברציפות. המשחק המסקרן יסתיים בניצחונם של המקומיים שהראו לא פעם ולא פעמיים את חוזקם במשחקי הבית. ההימור: 1 (יחס 2.15)


משחק מספר 11 : ארלה – קלרמונט
: משחק שבסופו תיקבע גם העולה השלישית והאחרונה לליגה הראשונה. ארלה במקום השלישי ממנו עולים, השיגה רק נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים אך בביתה היא אחת הקבוצות החזקות בליגה ובששת משחקי הבית האחרונים היא סיימה פעמיים בתיקו וניצחה עוד ארבע פעמים. קלרמונט במקום החמישי יודעת שניצחון חוץ והפסד נקודות של מץ, יעלה אותה באופן דרמטי במחזור הסיום לליגה הראשונה. בארבעת משחקי החוץ האחרונים ניצחה קלרמונט בשלושה והפסידה עוד פעם אחת. למרות יכולת החוץ הטובה לאחרונה, קלרמונט תפסיד לארלה שתבטיח באופן סופי את עלייתה. <ͳtrong>ההימור: 1 (יחס 1.80 )  


משחק מספר 18 : נאנט – קון: משחק סוף עונה טיפוסי שלא משמעותי לאף אחת מהקבוצות. נאנט שהייתה לא מזמן מועדון פאר בליגה הבכירה. בעוד עונה איומה מבחינתה.  נאנט השיגה ניצחון בודד בששת המחזורים האחרונים שמתוכם הפסידה בעוד ארבעה וסיימה עוד אחד בתיקו. קון לעומת המקומיים בעונה מצוינת שתוביל אותם בשנה הבאה גם לליגה הראשונה. למרות שהיא מובילה את הליגה כמעט מפתיחתה, מאז הניצחון במשחק העונה מול ברסט, היא נמצאת ברצף של שישה משחקים̠ללא ניצחון, מתוכם סיימה ארבע פעמים בתיקו והפסידה עוד פעמיים בשני המחזורים האחרונים. משחק סוף יסתיים בתוצאה מאוזנת. ההימור: X (יחס 2.75 ) 


משחק מספר 20 : שאטורו – שטרסבורג: משחק לא רק על 6 נקודות אלא על עונה שלמה. שתי הקבוצות יודעות שהפסד במשחק יוריד אותם לליגה השלישית. שאטורו במקום השמונה עשר ממוקמת מתחת לקו האדום, ורק ניצחון ביתי ישאיר אותה בליגה. בחמשת משחקי הבית האחרונים שאטורו לא הפסידה פעם אחת עם שלושה תוצאות תיקו ושני ניצחונות. שטרסבורג שממӕקמת רק מקום אחד מעל המקומיים, במקום השבעה עשר יודעת שנקודה אחת בלבד תספיק לה לעוד עונה בליגה השנייה. הבשורה הרעה מבחינת האורחים היא רקורד החוץ האיום. בתשעת משחקי החוץ האחרונים הם לא ניצחו אפילו פעם אחת, סיימו ארבעה משחקים בתיקו והפסידו בעוד חמישה. עם רקורד חוץ שכזה די קשה להאמין שבמשחק כל קריטי הסטטיסטיקה תשתנה לטובתם. ההימור: 1 ( יחס 2.10  )

תגובות

טלספורט בפייסבוק