ברוכיאן לשחקני ביתר: תנצחו את הפועל

קפטן ӑית"ר, אבירם ברוכיאן, פנה לשחקני הקבוצה בארוחה חגיגית לציון סיום העונה. קורנפיין: "אני שלם עם ההחלטה לתת את המפתחות לדוד אמסלם". עזריאל תמוז ובן שושן מחוץ לסגל מול הפועל ת"א

יום שישי 14 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 ממש שנייה לפני שהעונה מסתיימת, ערכה אמש בית"ר ירושלים ארוחת ערב חגיגית לציון סיום עונת 2009/10. הירושלמים יסיימו את העונה בשבת במשחק מול הפועל ת"א בטדי (20:00) ואין דבר שבקבוצה רוצים יותר, מלהרוס את חלומותȠהאליפות של היריבה האדומה מת"א.

קפטן הקבוצה, אבירם ברוכיאן, פנה במהלך האורחה לחבריו וביקש: "אני לא חושב שזה הזמן לעשות סיכומים, כי יש לנו משחק חשוב מאד בשבת שאנחנו חייבים לנצח בו. אמנם לא זכינו העונה בגביע או באליפות, אבל המשחק בשבת הוא כמו משחק על אליפות. המשחק הזה חשוב מאד למועדון וחשוב מאד לאוהדים. ניצחון שלנו יכניס אותנו לדפי ההיסטוריה, כמו שהפועל ת"א בשנת 1984 נכנסה להיסטוריה. זה ייתן סיום מתוק לעונה ודחיפה חשובה לקראת העונה הבאה".

מנכ"ל הקבוצה איציק קורנפיין: "סיום העונה תמיד מכיל בתוכו גם מעט עצב ואני יודע שבעוד חודש וחצי כשניפגש שוב, לא נישאר באותו הרכב. עברנו עונה לא קלה ביחד ואני רוצה להודות בראש ובראשונה לכל אחד ואחד מכם שקיצץ בתחילת העונה וויתר על הרבה כסף בשביל להציל את המועדון. עשיתם מחווה גדולה למועדון".

על המאמן דוד אמסלם, שהחליף במהלך העונה את יצחק שום, אמר קורנפיין: "אני שלם עם ההחלטה שלי להעניק את המפתחות לדוד אמסלם. בתחילת העונה דיברתי איתו ואמרתי לו שזה הזמן לפרוש ולהפוך לעוזר Ӟאמן. הדברים קרו כל כך מהר ואחרי מספר חודשים הוא הפך למאמן שלכם. עוד 15 שנה כשדוד יהיה מאמן מוביל בליגה, הוא יוכל לומר שאת ההזדמנות הראשונה אני נתתי לו".

הסגל של בית"ר הצטמצם עוד יותר, כאשר לרשימת הפצועים שלא יהיו בסגל למשחק מול הפועۜ ת"א, התווספו גם חן עזריאל, טוטו תמוז ועמית בן שושן, שמצטרפים לפצועים ה"ותיקים" אבירם ברוכיאן, עידן ורד ושמוליק קוזוקין.

תגובות

טלספורט בפייסבוק