זה יום קשה למועדון

אלישע לוי מבכה את אובדן האליפות: "הכל היום היה לטובתנו, האליפות כבר היתה אצלנו וזרקנו אותה". שלומי ארבייטמן: "היו העונה משחקים פחות טובים שניצחנו, ודווקא היום לא ניצחנו למרות שזה בידיים שלנו"

שבת 15 מאי 2010
שלמה חסיד
מכבי חיפה עושה הערב (שבת) את כל הדרך לחיפה בעצב רב. הירוקים של אלישעĠלוי היו תלויים אך ורק בעצמם ולא הצליחו להשאיר את התואר בכרמל לשנה נוספת.

המאמן המאוכזב, אלישע לוי אמר: "הגענו למשחק הזה לא טוב. אסור להגיע ככה לכזה משחק. היינו צריכים להרחיק אותם מהשער ולנצח. בדיעבד, עשינו טעות שנתנו לבני יהודה לשחק איך שהם רוצים. נתנו להם להגיע ליותר מדי מצבים . זו טעות ענקית. אי אפשר להחמיץ כל כך הרבה ועוד לנצח". 

"הכל היום היה לטובתנו, האליפות כבר היתה אצלנו וזרקנו אותה. הקהל נתן לנו הרגשה כאילו אנחנו בקרית אליעזר. הקהל הזה עבר איתנו עונה גדולה ומתישה. כל המועדון שלנו נאבק לאורך כל הדרך. היתה עונה קשה, אבל נהדרת, יגידו מה שיגידו. הפועל ת"א אלופה, זה הספורט, אבל אנחנו לפחות יודעים שנלחמנו עד הסוף".

הקפטן יניב קטן: "זה אחד הערבים היו۪ר מאכזבים בחיים שלי. הכל היה בידיים שלנו, הגענו למשחק שהיינו חייבים לנצח ולא עשינו את זה. האכזבה עצומה, הגענו למאני טיים ואין תירוצים, היינו צריכים לעשות את העבודה. האחריות היא עלינו- השחקנים. נותר לנו רק להתנצל בפני האוהדים שלנו. הפועל עשתה עונה מדהימה, Ӝקחו דאבל. לנו לא קל היום, פספסנו בגדול".

שלומי ארבייטמן הוסיף: "היו העונה משחקים פחות טובים שניצחנו, ודווקא היום לא ניצחנו למרות שזה היה בידיים שלנו. ממש קשה לי לדבר כרגע".

אלון חרזי אמר: "מאכזב מאוד. הכל היה מוכן, אבל היום הסתמכנו על אחרים וזו היתה טעות. אני מפרגן להפועל. מי שקיבל סטירה בשבוע שעבר והצליח להתרומם השבוע- כל הכבוד".

איתמר צ'יזיק לא הרבה במילים: "ברכות להפועל ת"א ולהתראות בשנה הבאה".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק