6

אלירן עטר חתם ל-4 שנים במכבי תא

עכשיו זה רשמי: אלירן עטר, חלוצה של בני יהודה חתם בשורות "הצהובים" לארבע העונות הבאות ויחבור בחוד לרוברטו קולאוטי. אבי נמני: "אנחנו מאמינים שעטר ישתלב מצויין בתמהיל שמשלב בין צעירים מבטיחים לשחקנים עם ניסיון"

יום ראשון 23 מאי 2010
שלמה חסיד

עכשיו אפשר לברך באופן רשמי. אלירן עטר, חלוצה הצעיר והמוכשר של בני יהודה, חתם בשורות מכבי ת"א לארבע העונות הבאות וילבש את המדים הצהובים בעונה הבאה.
<ɢr/> החלוץ, חתם הבוקר על חוזה בקרית שלום ל-4 השנים הקרובות, עם אופציה לעונה נוספת. עטר, צפוי להרוויח בסביבות 200 אלף דולרים לעונה במכבי ת"א וצפוי לקבל את חולצת ההרכב בחוד של מכבי ת"א, לצידו של רוברטו קולאוטי שהצטרף ממנשנגלאדבך.

אבי Ӡמני, אמר הבוקר על החתמתו של עטר: "אנו שמחים על הצטרפותו של החלוץ הצעיר והמוכשר, אנו מאמינים שאלירן עטר ישתלב מצויין בתמהיל הקבוצה שמשלב בין צעירים מבטיחים לבין שחקנים בעלי ניסיון".

עטר, גדל והחל את דרכו בבוגרים בשורות בני יהודה, כאשߨ הופעת הבכורה שלו היתה בעונת 2003/04.  עונת השיא של עטר בבני יהודה היתה עונת 2008/09, עונה הוא סיים כמלך השערים יחד עם שמעון אבו חצירה וברק יצחקי וכן כבש מול מכבי נתניה שער במספרת, שייזכר אולי כשער היפה ביותר שנראה בישראל.

העונה החולפת הߙתה פחות מוצלחת עבור עטר, אך במכבי ת"א מאמינים שהוא האיש שיצליח להוביל את ההתקפה של הקבוצה ולשחזר את היכולת המצויינת מהעונה שעברה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק