האם זו העונה של סטיב נאש?

הלייקרס האלופה תארח הלילה את פיניקס ונאש למשחק הראשון בסידרת גמר המערב. פיניקס, שהרשימה מאוד עם סוויפ על סאן אנטוניו בסיבוב הקודם, תנסה לעשות חיים קשים גם לאלופה. האם היא תצליח?

יום שני 17 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי שהדיחו את יוטה וסאן אנטוניו החזקות בסוויפים מרשימים, הלייקרס ופיניקס נפגשות הלילה למשחק מספר 1 בסידרת גמר המערב. קובי בראיינט וסטיב נאש, שני כוכבי הקבוצות הללו, קיבלו שבוע מנוחה שבהחלט היה חיוני להם. הלייקרס האלופה, תנסה להגיע לגמר NBA שלישי ברציפות שלה, אבל זה לא יהיה קל מול פיניקס̬ שהרשימה מאוד מול סאן אנטוניו היריבה המרה שלה בחצי הגמר.

סטיב נאש, הוא אולי הכוכב הכי גדול בליגה הזו שלא חווה טעמה של זכייה באליפות ועם 112 משחקי פלייאוף באמתחתו, אין ראוי מנאש לזכות בתואר הזה, שהלך ללייקרס בעונה שעברה. הרכז הנפלא בן ה-36 נתןĠסידרה גדולה מול סאן אנטוניו, למרות שנפצע בעינו ובקושי ראה את הפרקט.

פיניקס, של עונת 2009/10 טובה יותר מפיניקס של העונה החולפת בזכות הספסל המוכשר והארוך יותר. גוראן דראגיץ' וקימאני פריי מוסיפים המון מהספסל ונותנים מנוחה לחמישייה מעולה ומנוסה שӛוללת את נאש, ג'ייסון ריצ'ארדסון, גרנט היל, אמרה סטודמאיור ורובין לופז.

הלייקרס התקשתה במשחקי הבית שלה בסיבוב הקודם מול יוטה וגם מול אוקלהומה היא עבדה קשה מאוד כדי לנצח. פיניקס, שניצחה ללא קושי את סאן אנטוניו בחוץ בסיבוב הקודם, תקשה מאוד גם עלȠהאלופה ולא תפסיד מעל הליין הגבוה שקיבלה.

משחק 86: ל.א לייקרס - פיניקס (7+): ההמלצה שלנו היא פיניקס.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק