7

רוני לוי המועמד הבכיר לאמן את מכבי תא

בלעדט: רוני לוי שמאמן את אוניראה הרומנית הוא המועמד הבולט של מיץ' גולדהאר לאמן את מכבי תל אביב. גולדהאר נחוש למנות את אבי נמני למנהל מקצועי. גורם במכבי: יש פערים גדולים עם לוי. אוניראה סיימה שנייה ברומניה

יום שני 17 מאי 2010
שלמה חסיד
 רוני לוי, שאימן בעבר את מכבי חיפה,  וזכה עימה בשלוש אליפויות, הוא המועמד הבולט לאמן בעונה הӧרובה את מכבי תל אביב. הבעלים של המועדון, מיץ' גולדאהר, מאוד מעוניין למנות את לוי לתפקיד, כשאבי נמני יהיה המנהל המקצועי.

ל-TELESPORT נודע בלעדית כי גולדהאר מאוד מעוניין בלוי, בעיקר מאחר שמדובר במאמן שעבד בקבוצה גדולה וזכה עימה באליפויות (לוי זۛה עם חיפה בשלוש אליפויות).  גולדהאר נחוש למנות מאמן אחר במקום נמני ומספר שמות עלו,  ובראשם של לוי.

מאמנים נוספים שהיו מועמדים הם יוסי מזרחי, אורי מלמיליאן ומוטי איווניר, אבל הם נמצאים בעדיפות משנית.

גורם בכיר במכבי תל אߑיב אמר ל-TELESPORT כי: "לוי הוא המועמד הבולט. הבעיה היא שיש איתו פערים גדולים מאוד. הוא דורש לא מעט כסף, אבל גולדהאר שמע עליו המון דברים טובים. נמני יהיה בעונה הבאה המנהל המקצועי ולא המאמן"

לוי אימן  את מכבי חיפה החל מעונת 2003/4 במשך חמש עונות. הוא זכה עם חיפה בשלוש אליפויות ועבר לאחר מכן שתי עונות טובות פחות. הוא החל לאמן במכבי פתח תקווה לפני כשנה וחצי, אך התפטר בתחילת העונה שעברה, עקב חוסר הצלחות. בחודשים האחרונים מאמן לוי את אוניראה מצמרת הליגה הרומנית. אוניראה הביסה ביום שני בערב  0:4 בבית את פיאטרה ניאמץ במחזור הלפני אחרון של הליגה, והבטיחה את המקום השני בליגה, שמעניק את הכרטיס למוקדמות ליגת האלופות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק