6

בוסטון קרובה לסגור סיפור

בוסטון ניצחה 92:95 במשחק השני בפלורידה ועתה הסדרה הולכת לבוסטון לשני משחקים. אם לא יקרה משהו נדיר, בוסטון יכולה כבר להתכונן למפגש מול הלייקרס או פיניקס

יום רביעי 19 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 אורלנӓו ניצחה את שתי הסדרות הקודמות שלה, מול שארלוט ואטלנטה, בשני סוויפים קלילים אך כרגע היא קרובה מתמיד להיות מודחת בסוויפ נוסף. לאחר שאיבדה את המשחק הראשון, הפסידה הלילה אורלנדו בתוצאה כמעט זהה  95:92.

בוסטון פתחה גם את המשחק הזה בצורה נהדרתĠוהובילה לאחר שבע דקות כבר ב-11 הפרש. אך בניגוד למשחק הראשון, הפעם אורלנדו לא נתנה לאורחים לברוח וסיימה את הרבע ביתרון נקודה אחת , 27:28.

גם את הרבע השני פתחו הסלטיקס בצורה טובה וחזרו ליתרון של שבע נקודות ושוב אורלנדו חזרה. במחצית 51:53 לבוסטון.

ברבע השלישי אורלנדו שוב קלעה באחוזים נמוכים וסיימה את הרבע בפיגור 70:78. כאשר היה נראה כי המשחק הולך בקלילות לבוסטון, אורלנדו חזרה לעצמה וניצלה בעיית עבירות של האורחים כדי לחזור למשחק ושלוש דקות לסיום אף הובילה 89:90. אך שוב היו אלו בוסטון שנטלו את ההובלה וניצלו החטאות עונשין של המג'יק כדי להוביל 92:95, 30 שניות לסיום.

לאחר איבוד כדור נוסף של בוסטון ועבירה שישית של המצטיין במשחק, פול פירס, היו לאורלנדו עוד שלוש שניות לנסות שלשה שתכפה הארכה אך זריקה חלשה של ג'יי ג'יי רדיק נתנה את̠האות לחגיגות הירוקים שעלו ל0:2 בסידרה.

פול פירס היה המצטיין בשורות האורחים עם 28 נקודות שנהנו גם ממשחק פנטסטי של רג'ון רונדו שסיים עם 25. דווייט האוורד החזיק, כמעט לבדו, את אורלנדו עם 30 נקודות כאשר אחריו היו ג'יי ג'יי רדיק ווינ קארטר שסיימו עם 16 נקודות כל אחד.

מי שנעלם לחלוטין בשורות המג'יק בסידרה הוא רשארד לואיס שסיים את המשחק הראשון עם שש נקודות והלילה סיים עם חמש בלבד. אם אורלנדו רוצים לעשות קאמבק מדהים בסידרה, הם חייבים את לואיס בכושר שיא בשני המשחקים הקרובים במסצ'וסטס.

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק