אפשר כבר להתחיל את הגמר?

NBA: ל.א לייקרס האלופה גברה הלילה שוב 112:124 על פיניקס ועלתה ןיתרון 0:2 בסידרה, בדרך לגמר קלאסי בלתי נמנע מול בוסטון, שמובילה גם היא 0:2 על אורלנדו. 29 נקודות לגאסול, לא הותירו סיכוי לפיניקס

יום חמישי 20 מאי 2010
מערכת TELESPORT

כבר הרבה שנים שלא נראה ב-NBA פלייאוף כל כך משעמם כמו פלייאוף 2010. הפלייאוף המתאפיין בסדרות חד צדדיות לחלוטין, נמשך גם הלילה באותה מתכונת כשהלייקרס עלߪה ליתרון 0:2 מול פיניקס עם עוד ניצחון קליל בסטייפלס סנטר 112:124.

אחרי שבמשחק הקודם הוא הפציץ 40 נקודות, קובי בראיינט הסתפק הפעם בחצי מהמנה והשאיר את הבמה לפאול גאסול, הסנטר הספרדי הנהדר של הלייקרס שהוליך את קבוצתו עם 29 נקודות, 14 מתוכן ברבע הרביעי כשקובי מוסר 13 אסיסטים. פיניקס הצליחו לתת פייט ללייקרס ואפילו לסיים את הרבע השלישי בשוויון, אבל ברבע הרביעי הלייקרס שוב התפוצצה עם 34 נקודות לעומת 22 בלבד של פיניקס וסגרה עניין.

מעבר לתרומה של קובי וגאסול, הלייקרס שוב נהנתה מתרומה̠מצויינת של הפורוורדים שלה רון ארטסט ולמאר אודום, שקלעו 18 ו-17 נקודות בהתאמה וניצלו את הרכות של פיניקס בצבע. בפיניקס, סטיב נאש חילק 15 אסיסטים, אבל הקבוצה שלו היתה חסרה את הנקודות שלו. היחידים שתרמו התקפית בפיניקס היו ג'ייסון ריצ'ארדסון עם 27 וגרנט היל עם̠23 אך זה היה רחוק מלהספיק מול סוללת הכוכבים של האלופה.

בניגוד לתחזית המוקדמות של רוב הפרשנים, שום דבר כנראה לא ימנע גמר השנה בין שתי היריבות המושבעות של ה-NBA כאשר הלייקרס צפויה לפגוש את בוסטון בשיחזור של הגמר מלפני שנתיים, אז זכתה בוסטון. העונה יש לחניכים של פיל ג'קסון הזדמנות לנקום ולזכות באליפות שניה ברציפות.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק