ואלדס, טורס ופדרו בסגל למונדיאל

ויסנטה דל-בוסקה פירסם את הסגל הסופי של נבחרת ספרד לגביע העולם: השוער של ברצלונה זומן כמו גם פדרו ושישה נציגים קטאלונים נוספים. חמישה שחקנים בלבד לריאל מדריד. גויזה, קזורלה וסנה נופו

יום חמישי 20 מאי 2010
אסף בילגורי
21 יום לפתיחת משߗקי המונדיאל בדרום-אפריקה והנבחרות נכנסות לישורת האחרונה. היום גם נבחרת ספרד של ויסנטה דל-בוסקה פירסמה את סגל השחקנים הסופי, שאינו מכיל הפתעות רבות.

אלופת אירופה הטריה ואחת הנבחרות המסומנות כפייבוריטית לזכות בתואר אלופת העולם מורכבת מ-13 שחקניߝ של ברצלונה וריאל מדריד, ענקיות הכדורגל הספרדי, אך החלוקה אינה שווה: בעוד לברצלונה ישנם שמונה נציגים, לבאלנקוס של פלגריני חמישה בלבד. יש לציין כי דויד וייה, חלוצה של ולנסיה בעונה האחרונה, נכלל בין שמונת נציגי האלופה הספרדית.

השוער הקטאלוני, וߙקטור ואלדס, זומן למרות שהיה ספק אם יהיה שותף למסע לדרום אפריקה. עוד זומנו הפצועים צ'אבי ופרננדו טורס, שצפויים להיות כשירים עד פתיחת המשחקים. פדרו הצעיר יהיה חלק מרכזי בהתקפה ויזכה להשתתף במונדיאל לראשונה. 

מי שנופו בהחלטה של הרגע האחרון ויצפו במונדיאל מהבית יהיו דני גויזה, חלוץ פנרבחצ'ה הטורקית, אלברו נגדרו, סנטי קזורלה, סזאר אספיליקואטה מאוססונה והשוערים ה-חאה ודייגו לופס. הניפוי המפתיע ביותר הוא של קשר ויאריאל, מרקוס סנה, שהיה בורג חשוב בנבחרת שזכתה לפני שנתיים באליפות אירופה. Ȼ

הסגל המלא:

שוערים: איקר רסיאס (ריאל מדריד), ויקטור ואלדס (ברצלונה), פפה ריינה (ליברפול)

הגנה: סרחיו ראמוס (ריאל מדריד), ראול אלביול (ריאל מדריד), אלברו ארבלואה (ריאל מדריד), ג'רארד ߤיקה (ברצלונה), קארלס פויול (ברצלונה), חואן קפדבילה (ויאריאל) וקרלוס מרצ'נה (ולנסיה)

קישור: צ'אבי אלונסו (ריאל מדריד), צ'אבי (ברצלונה), סרחיו בוסקטס (ברצלונה), אנדאס אינייסטה (ברצלונה), חאבי מרטינס (אתלטיק בילבאו), דוד סילבה (ӕלנסיה), פרנססק פברגאס (ארסנל)

התקפה: דויה וייה (ברצלונה), פדרו (ברצלונה), חסוס נבאס (סביליה), חואן מאטה (ולנסיה), פרננדו יורנטה (אתלטיקו בילבאו) ופרננדו טורס (ליברפול)

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק