6 המלצות WINNER ליום רביעי

הערב יערך מחזור מלא במשחקי הגביע הנורבגי. במועצת ההימורים מעניקים אפשרות להמר בעיקר על משחקים אלו וגם אנו התמקדנו במשחקים̠במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום רביעי 09 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.


משחק מספר 26: הוגסונד – ברינה : משחק הגביע הנורבגי מפגיש בין הוגסונד מהחלק התחתון בליגה הבכירה, למובילת הליגה השנייה ברינה. המקומיים נמצאים בתקופה איומה בליגה עם ניצחון אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים, שכוללים עוד שלושה הפסדים ותיקו. האורחים מגיעים בתקופה הטובה ביותר שלהם מפתיחת העונה והם מגיעים לאחר חמישה ניצחונות רצופים. למרות הבדלי ߔליגות נציגת הליגה השנייה תסיים את 90 הדקות הראשונות בתוצאה מאוזנת. ההימור: X (יחס 3.35)


משחק מספר 31: לוב האם – אלסונד: מפגש גביע נוסף בין שתי נציגות מהליגות השונות. לוב האם מהמקום האחד עשר בליגת המשߠה, מארחת את אלסונד מהמקום החמישי בליגה הבכירה. יכולת היציבות של המקומיים היא לא הצד החזק שלהם, ובשבעת המשחקים האחרונים בכל המסגרות הם נעים בין ניצחון להפסד. האורחים לא נמצאים בתקופה כל כך טובה בליגה, ובחמשת המחזורים האחרונים הם הפסידו ארבעה פעמים. למרות היכולת הנוראית לאחרונה אלסונד קבוצה הרבה יותר טובה והבדלי הליגות יורגשו גם הפעם. ההימור: 2 (יחס 1.45)


משחק מספר 34: סארפסבורג – הונפס: אומנם מדובר במשחק קצוות אך מכייון ששתי הקבוצות משחקות בליגות שונות אי אפשר לייחס לעובדה זאת יותר מדי חשיבות. נציגת הליגה השנייה והמארחת סארפסבורג, נמצאת בתקופה מצוינת ובחמשת משחקי הבית האחרונים, השיגה ארבעה ניצחונות ותיקו. הונפס נציגת הליגה הראשונה ממוקמת במקום החמישה עשר מתחת לקן האדום ובארבעת מחזורי הליגה האחרונים היא ۔שיגה אך ורק נקודה אחת. אומנם יש פערים לא קטנים בין שתי הליגות אך דווקא נציגת הליגה השנייה שנמצאת בתקופה מצוינת ותקבל תמיכה ביתית היא שתנצח בקרב הגביע המסקרן. ההימור: 1(יחס 2.30)


משחק מספר מספר 35: סטרומן – פרדריקסטאד: מפגש גביע טיפוסי על טהרת הליגה השנייה, כששתי הקבוצות נמצאות בתקופות מצוינות. סטרומן המקומית נמצאת בתקופה הטובה ביותר שלה מפתיחת העונה, וארבעת המשחקים האחרונים שכוללים שלושה משחקי ליגה ומשחק גביע, היא השיגה שלושה ניצחונות ותיקו. גם  פרדריקסטאד בתקופה מצוינת ובחמשת המשחקים האחרונים הכוללים ארבעה מחזורי ליגה ומשחק גביע היא השיגה ארבעה ניצחונות ותיקו. למרות ששתי הקבוצות מצויות בתקופה מצוינת סטרומן המקומית תתעלה על עצמה ותנצח בקרב הגביע. ההימור: 1 (יחס 2.90)


č משחק מספר 39: שיקגו – קולרודו: משחק הצמרת בליגת הm l s  האמריקאית מפגיש בין שיקגו במקום הרביעי בבית המזרחי, לקולורדו במקום השלישי בבית המערבי. שיקאגו המקומית ניצחה רק משחק אחד בחמשת המחזורים האחרונים, אך בארבעת משחקי הבית האחרەנים היא הציגה יכולת לא רעה בכלל הכוללת שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. קולרדו נמצאת בתקופה מצוינת הכוללת שלושה ניצחונות רצופים. גם במשחקי החוץ האורחים מציגים יכולת לא רעה בכלל ובחמשת משחקי החוץ האחרונים היא ניצחה שלוש פעמים. משחק הצמרת יסתיים בניצחונם של הېורחים שישיגו את ניצחונם הרביעי ברציפות. ההימור: 2 (יחס 3.00) 


משחק מספר 42: ריאל סולט לייק – לוס אנג'לס: משחק העונה מפגיש את שתי הקבוצות הטובות ביותר בליגה האמריקאית. סולט לייק במקום השני אומנם ۤתחה את העונה בצורה איומה עם 4 נקודות בחמשת המחזורים הראשונים, אך בששת המחזורים מאז היא סיימה את משחקיה בחמישה ניצחונות ותיקו. לוס אנג'לס גאלאקסי היא מאין ברצלונה האמריקאית ומפתיחת העונה היא מציגה כדורגל פשוט נפלא שכולל עשרה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו בשנייӝ עשר המשחקים. למרות היכולת המצוינת שהמקומיים מציגים לאחרונה הגאלאקסי הם רמה אחת מעל הליגה והם ינצחו במשחק המסקרן. ההימור: 2 (יחס 2.35)

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק