וייה הוצג בברצלונה

חלוץ נבחרת ספרד וולנסיה בחמש השנים האחרונות, דויד וייה, הוצג רשמית בברצלונה ואמר: "חתמתי בקבוצה הטובה בעולם"

יום שישי 21 מאי 2010
מערכת TELESPORT
ברצלונה לא תשחק מחר (שבת) בגמר ליגת האלופות שיערך בסנטיאגו ברנבאו במדריד. או אינטר או באיירן מינכן יחגגו מחר ויקבלו מבארסה, אלופת העונה̠שעברה, את הגביע היוקרתי מכולם. אך למרות שלא הגיעה העונה לגמר, ברצלונה היא עדיין הקבוצה הטובה בעולם בעיני רוב הפרשנים. היא אומנם לא תגשים את החלום שלה לזכות בגביע האלופות באיצטדיון של היריבה השנואה ריאל מדריד, אך מלבד תואר האליפות, בו זכתה בארסה על חשۑון ריאל בשבוע האחרון, כעת היא גם זכתה בהחתמה אולי הכי חמה של הקיץ, עוד לפני שהוא בכלל התחיל.

דויד וייה בן ה-28, חלוץ נבחרת ספרד וולנסיה בחמש השנים האחרונות, הוצג היום באופן רשמי במועדון הקטלוני. וייה היה השם החם ביותר בשוק הספרדי כבר כמהĠשנים, כאשר פגרה אחרי פגרה עלה שמו בהקשר של שני מועדוני הפאר, אך לבסוף הוא תמיד נשאר בולנסיה. עד הפגרה הנוכחית.

עוד לא עבר שבוע מתום העונה בספרד וחגיגות האליפות של ברצלונה, והיום הציגה הקבוצה באופן רשמי את החלוץ הנהדר. בקטלוניה יודעים שאתȠהכתר הכי חשוב לאוהדים, אליפות ספרד, הם הביאו אומנם גם העונה, אך בסופו של דבר בבארסה יודעים שנכשלו במשימה להגן על תואר אלופת אירופה ונערכים כבר מעכשיו כדי להשיבו בעונה הבאה.

וייה הנרגש אמר לעיתונאים: "זה כבוד גדול בשבילי וגאווה עצומהĠלהגיע לכאן. ברצלונה היא הקבוצה הטובה בעולם ללא ספק. אני מודה לכל מי שטרח כדי להביא אותי ואני אתן הכל על המגרש כדי שכולם יהיו מרוצים ממני".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק