בלעדי: ביתר בדרך לחברת ניהול

בלעדי: מומי דהאן מ"אלדן", הספונסר של בית"ר, וקבוצת אנשי עסקים נוספים עשויים לקבל את זכויות הניהול במועדון ויעמידו תקציב ראוי. עידן ורד מקוחה לקבל דרכון אירופאי ולצאת לאנגליה או ספרד. במועדון מחכים לתשובות סופיות מאורי מלמיליאן

יום ראשון 23 מאי 2010
שלמה חסיד
 האם בית"ר ירושלים בדרך להקמת חברת ניהול? רעיון זה עלה בימים האחרונים בחוגים מסויימים בקבוצה וצובר תאוצה. בימים הקרובים עשוי הרעיון להמשיך ולהתגלגל ויתכן שבית"ר עומדת לצאת לתקופה חדשה עם תקציב שיכול לשים אותה בפלייאוף העליון, עם קריצה לצמרת.

בכיר בבית"ר אמר הבוקר ל-TELESPORT: "מומי דהאן, הספונססר של בית"ר, ומי שמחזיק בסוכנות אלדן, חבר למספר אנשי עסקים שמעוניינים לקחת את זכויות הניהול, במתכונת של חברת ניהול. אנחנו מאמינים שיש לזה סיכוי, ושגםȠבשנה הבאה תהיה קבוצה טובה".

אותו בכיר אמר לנו כי בבית"ר עשויים לשחק בשנה הבאה שמות אטרקטיביים כמו אבירם ברוכיאן, אריאל הרוש ויתכן גם שעידן ורד ישאר, אם לא יקבל דרכון אירופי. "יש לו הצעה מאנגליה והצעה מספרד, אבל אם הוא לא יקבל את הדרכון הוא ישאר אצלנו. רק אם לא יהיה כסף נמכור אותו למכבי חיפה".

בבית"ר עדיין לא יודעים איך לפרש את התמהמהותו של אורי מלמיליאן שטרם השיב להצעה של יו"ר הקבוצה איציק קורנפיין להפוך למאמן "אורי מסודר בחיים, ואין לו מה לפחד. әש לו צ'אנס בלתי חוזר לקבל את בית"ר, ואם עכשיו הוא לא ייקח את הקבוצה מי יודע אם יקראו לו פעם נוספת. קורנפיין ביקש ממנו לקחת את הקבוצה ולצאת למלחמה, והוא  צריך לתת תשובה חיובית".
  

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק