מוריניו מלחיץ את האנגלים

מועדוני הצמרת באנגליה חוששים כי מעברו של מוריניו לריאל מדריד והכסף הגדול שיקבל לרכש ימשוך אחריו את הכוכבים הגדולים של קבוצתם. למוריניו קשרי אהבה עם שחקניו מצ'לסי כאשר גם סטיבןȠג'רארד ווויין רוני חזק על הכוונת של הפורטוגלי

יום שני 24 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 פניקה גדולה נרשמת במועדוני הצמרת באנגליה בעקבות מעברו של ז'וזה מוריניו לריאל מדריד. מוריניו צפוי לקבל תקציב ענק של 100 מיליון פאונד לרכש כדי להפוך את ריאל לקבוצה החזקה בעולם ומועדוני הצמרת באנגליה חוששים כי יאבדו את הכוכבים הגדולים שלהם לטובת מועדון הפאר הספרדי.

עוד הקיץ רצה מוריניו להביא לאינטר את דידייה דרוגבה, אשלי קול, פרנק למפארד, ריקרדו קרבאליו ואחרים מצ'לסי אך נתקל בהתנגדות חמורה מצד פיטר קניון והמנהלים בלונדון. בצ'לסי חוששים ӛי החיזורים של מוריניו בפני השחקנים שמעריצים אותו יעשו את שלהם הפעם.

גם בליברפול חוששים כי סטיבן ג'רארד ופרננדו טורס נמצאים חזק על הכוונת של מוריניו. מוריניו כבר היה קרוב, כזכור, לרכוש את ג'רארד ולהביא אותו לצ'לסי אך אז חזר בו ג'רארד מהחלטתו הߧודמת והחליט להישאר באנפילד. הפעם, גם בעקבות המצב הכלכלי הקשה של האדומים וגם הרצון של הקפטן הליברפולי לרשום תארים, יכולים לעשות את שלהם ויש סיכוי סביר שנראה את ג'רארד בלבן בעונה הבאה.

ההערכה היא שאת טורס יהיה קשה יותר למוריניו להביא לריאל בגללȠשהוא הסמל הגדול במועדון השני של העיר, אתלטיקו.

גם במנצ'סטר מסתכלים בדאגה לעבר מדריד כאשר מוריניו כבר הכריז כי הוא מעריץ גדול של וויין רוני. גם בצד הכחול, נרשם שמו של עמנואל שיי אדביור כמועמד ללבנים.

אגב, גם אינטר יכולים להסתכל בח۩ש לכיוונו של מאמנם שרק ביום שבת הוביל אותם לטרבל היסטורי. באינטר ישנן חששות גדולים כי מוריניו ינסה למשוך אחריו את דייגו מיליטו, מייקון ואולי גם את השוער המצוין חוליו סזאר.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק