אורלנדו לא מוכנה ללכת הביתה

NBA: בוסטון היתה צריכה הלילה ניצחון ביתי על אורלנדו כדי לעלות לגמר ה-נ.ב.א, אלא ש-32#נקודות של דוויט הווארד, הובילו את אורלנדו לניצחון 92:96 בבוסטון אחרי הארכה. וצימקו את הפיגור בסידרה ל-3:1

יום שלישי 25 מאי 2010
מערכת TELESPORT

בוסטון סלטיקס קיוותה הלילה להשלים סוויפ מפתיע על אורלנדו אלופת המזרח ולהעפיל כבר הלילה לגמר ה-NBA, אולם לדוויט הווארד ואורלנדו היו תוכניות אחרות עבורה. אחרי שקלע 7 נקודות והיה מחריד במשחק הקודם, "סופר-מן" היה נהדר הלילה ו-32 נקודות בתוספת 16 ריבאונדים הוליכו את קבוצתו לניצחון מרשים בבוסטון 92:96 אחרי הארכה והשאירו את אורלנדו בחיים.

אורלנדו הוליכה לאורך רוב המשחק הזה, אך מהלך של 3 נקודות של פול פירס קבע שיויון 86 ושלח את המשחק ۜהארכה, שהוכרעה לטובת אורלנדו בזכות איש אחד: ג'אמיר נלסון, הרכז הנהדר של המג'יק שהפציץ 3 שלשות וניצח את ריי אלן בקרב השלשות הפרטי ולמעשה הוליך את אורלנדו לניצחון הזה.  

נלסון היה נהדר וסיים את המשחק עם 23 נקודות ו-9 אסיסטים. נלסון והߕוארד חיפו על יום מחריד של וינס קרטר שקלע רק 3 נקודות. השחקן שהובא מטורונטו כדי לזכות באליפות, מאכזב מאוד בפלייאוף הזה וכנראה ייאלץ לפרוש ללא תואר.

בבוסטון, פול פירס תרם 32 נקודות ושמר את קבוצתו במשחק, אך לא הצליח לאפס את הידית מחוץ לקשת והחטיې את כל 6 הזריקות שלקח משם. ריי אלן הוסיף 22 נקודות לבוסטון (5 שלשות) אך הפעם זה לא הספיק מול אורלנדו, שתנסה לשבור את הסטטיסטיקה ולהיות הקבוצה הראשונה בתולדות הליגה שחוזרת מפיגור 3:0 לניצחון בסידרה.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק