אני לוחץ יד למי שמכבד אותי

פיינל פור: העימות בәן פיני גרשון לאריק אלפסי נמשך בתום המשחק כאשר מאמן מכבי ת"א סירב ללחוץ יד למאמן ברק נתניה: "אנחנו כאן כדי לשמור על התואר". אריק אלפסי: "שיבושם לפיני"

יום שלישי 25 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 סיום המשחק בהיכל נוקיה בין מכבי תל אביב שהשפילה את ברק נתניה התרכז בעיקר באי לחיצת יד של מאמן האלופה פיני גרשון לאריק אלפסי, מאמן ברק נתניה, בעקבות דין ודברים ביניהם במסיבת העיתונאים המפורסמת.

פיני גרשון נראה בסיום המשחק זועף ואמר: "ככה אנחנו משחקים כל העונה, לפעמים זה הולך יותר והפעם זה הלך יותר. זߔ אנחנו. אנחנו כאן כדי לשמור את התואר ואנחנו כאן בחמישי לעשות את העבודה. 

על פרשת אריק אלפסי התייחס גרשון ואמר: "אני לוחץ יד למי שמכבד אותי והוא לא כיבד אותי ולא את מכבי תל אביב".

אריק אלפסי, מאמן מۛבי נתניה נותר ג'נטלמן בתום המשחק: "אם פיני בוחר להתנהג ככה שיבושם לו, לא צריך לדבר על השטויות האלה. מכבי תל אביב היו הרבה יותר טובים, מגיע להם. הפסדנו את המשחק כבר ברבע הראשון, כנראה זה הבדלי הרמות. כל הכבוד לחבר'ה, אנחנו נתנו את מה שאפשר".
č
יניב גרין: "עודד וגליל גלבוע קבוצה מאוד ממושמעת, נגיע מוכנים למשחק. אנחנו שיחקנו טוב היום וראו את זה על הפרקט". 

אנדרו וייז'נייבסקי: "ניצחנו הערב ונהנה אבל נצטרך להתכונן למשחק ביוםȠחמישי נגד גליל. תמיד צריך להתייחס היטב למשחק הבא, לא משנה באיזה מסגרת היא". 

גיא פניני, השחקן המצטיין הערב עם 16 נק', אמר: "המשחק הלך טוב, הכל התחבר, הקליעות הריבאונדים. זה פיינל פור, הכל עובד, יש אווירה וזה כיף. יום חמישי משחק חדש לגמרי". 

דרק שארפ: "נביא את הטירוף כמו מהיום למשחק בחמישי. מה שמיוחד זה לא שחקן כזה או אחר, אלא קבוצה מלוכדת שמנצחת. צריך לעבוד קשה כדי לנצח בחמישי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק