הסלטיקס יחכו עוד קצת

בוסטון כבר הריחה את סדרת הגמר, אלא שאז הגיע משחק מספר 4 והחזיר את אורלנדו לחיים בסדרת גמר המזרח

יום רביעי 26 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 נראה שהכל הולך הפוך בסדרת גמר המזרח בין בוסטון לאורלנדו. הסלטיקס שאבו ביטחון מהניצחוߟ על קליבלנד בחצי הגמר ופתחו את הסדרה מול המג'יק בסערה. שני ניצחונות באורלנדו וניצחון קליל במשחק השלישי בבוסטון והאוהדים בגארדן כבר הכינו את המטאטאים. אלא שאז הגיע המשחק הרביעי.

דווייט הווארד וג'אמיר נלסון נלחמו על הכבוד האבוד של פיינלסטית העוӠה שעברה, הצליחו להשיג ניצחון דחוק לאחר הארכה והחזירו במעט את התקווה שהבלתי יאמן עדיין יכול להתרחש.

כדי שהבלתי יאמן יתרחש, המג'יק חייבים לקבל יותר מוינס קארטר ורשארד לואיס. לואיס קולע 7 נקודות למשחק בלבד בסדרה מול הסלטיקס והגיע הזמן שהפורוורד ߙועיל בטובו להגיע לסדרה. קארטר הגיע לאורלנדו במטרה אחת בלבד, להגשים את החלום ולהשיג טבעת. אם קארטר ימשיך ביכולת של המשחק הקודם בו הוא קלע 3 נקודות בלבד, הוא יכול להמשיך לחלום, אבל טבעת לא תהיה לו.

משחק מספר 5 הוא ההזדמנות הגדולה של לואיס וקארטߨ להגיע לסדרה ולהפעיל לחץ אמיתי על הסלטיקס. המג'יק חוזרים לאורלנדו ולמעשה כבר אין להם מה להפסיד. אף קבוצה לא חזרה מפיגור של 0:3 בסדרת פלייאוף ואורלנדו תנסה להיות הראשונה שתעשה זאת.

אסור לשכוח. הסלטיקס היא קבוצה מבוגרת יותר מהמג'יק ויכול להיות ߩהעייפות מתחילה להשפיע על שחקניו של דוק ריברס. המג'יק ינסו ליהנות מהביטחון שחזר אחרי משחק 4 ומהאוהדים שכבר חשבו שהם לא יראו עוד משחק של קבוצתם באורלנדו ויעשו עוד צעד כלפי הלא יאמן.

משחק מספר 47 בווינר: אורלנדו מג'יק - בוסטון סלטיקס(+4)Į ההימור: 1

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק