יעקובו יהיה הרכש הראשון של גרנט

על פי דיווחים בכלי התקשורת באנגליה, איӒביני יעקובו, חלוצה של אברטון ונבחרת ניגריה סיכם עם גרנט על הצטרפו לווסטהאם אחרי המונדיאל.יעקובו איגביני התראיין לעיתונות הגרמנית והבטיח: "אנחנו הולכים לשחזר את ההישגים של ניגריה משנת 94"

יום רביעי 26 מאי 2010
שלמה חסיד
על פי דיווחים מהימנים מאוד, אברהם גרנט, שימונה בימים הקרובים למאמנה החדש של ווסטהאם, יהפוך את איגביני יעקובו לרכש הראשון שלו באפטון פארק.

על פי הדיווחים, יעקובו סיכם עם גרנט כי הוא יצטרף אליו בווסטהאם מיד אחרי המונדיאל, בו הוא ישחק בשורות נבחרת דרום אפריקה. כזכור, יעקובו שיחק כבר אצל אברהם גרנט כשזה אימן את מכבי חיפה וכיכב בשתי העונות בהן הקבוצה זכתה באליפות.

יעקובו, איבד בעוӠה החולפת את המקום שלו בהרכב של אברטון לטובת טים קהיל ולואיס סהה ובווסטהאם של גרנט הוא צפוי ללבוש את חולצת ההרכב.

בתוך כך, איגביני מתכונן כבר למונדיאל בדרום אפריקה והיום העניק ראיון לעיתונות הגרמנית ואמר: "כילד ראיתי בגאווה את הנבחרתȠהמצויינת שלנו משנת 94', עם אמוקאצ'י, יאקיני והחברים ששיחקו נהדר. היה לנו ביש מזל מול איטליה, כשרוברטו באג'יו היכה אותנו פעמיים, במשחק הראשון בשלב  הנוק אאווט, אבל היינו רחוקים דקה מסנסציה, כי עד הדקה ה-89' הובלנו 0:1. אבל זו היתה הנבחרת הכי חזקה שלנוȠבכל הזמנים. הפעם המטרה שלנו היא לשחזר את ההישגים של הנבחרת ההיא " .

ניגריה תתמודד בבית עם ארגנטינה, יוון ודרום קוריאה, אבל יעקובו בטוח שהנבחרת שלו מסוגלת להעפיל לשלב הבא. "אנחנו רוצים לסיים במקום הראשון בבית, מקום שני לא בא בחשۑון", אמר החלוץ הרעב בן ה-27, המחזיק בתואר המפציץ האפריקני המצטיין מחוץ לגבולות אפריקה.

 "ארגנטינה אומנם פייבוריטית, אבל אנחנו באים בלי לחץ, המטרה שלנו לרוץ מהר ורחוק מאוד במונדיאל", סיכם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק