למפארד וג'רארד תמיד נותנים הכל

המאמן הבא של ריאל מדריד, ז'ӕז'ה מוריניו כבר החל ב"מסע הרכש" ורשימת המכולת לפלורנטינו פרז: "אני אוהב שחקנים שהם לקראת סוף הקריירה, הם יקרים יותר אבל התמורה שלהם גבוהה ושווה"

יום חמישי 27 מאי 2010
אייל כהן
 עוד בטרם ההכרזה הרישמית על מינויו של מאמנה החדש של ריאל מדריד, ז'וז'ה מוריניו, וכבר הספקולציות והשמועות על השחקנים שעשויים להגיע מעצם הגעת הפורטוגלי לסנטיאגו ברנבאו, בעיצומה. 

השם החם ביותר הוא כמובן המגן הימני הטוב בעולם, מאייקון שאמר שהוא מוכן לעשות הכל עבור מוריניו וילך אחריו לאן שיילך.  אבל השמות היותר בומבסטים בחלק ההתקפי והקישור, זהו סטיב ג'רארד מליברפול, שעוד בזמן שאימן בצ'לסי ניסה מוריניו להחתימו אך המӔלך לא צלח. 

גם פרנק למפארד מצ'לסי על הכוונת, בינתיים ז'וז'ה מוריניו התראיין לתקשורת הספרדית וכהרגלו הוציא עוד שפן מהכובע: "אני אוהב שחקנים שהם לקראת תום הקריירה, בגילאים 33/34. נכון, המחירים שלהם גבוהים יותר, אבל אם הם נותנים את התמורה אתה נהנה מתשואה הרבה יותר גבוהה". 

"שני השחקנים הללו (ג'רארד ולמפארד) שחקנים גדולים שתמיד נותנים הכל במשחק. אני אוהב לשחק עם 4 שחקני הגנה, למרות שלפעמים שיחקתי עם שלושה, אני משנה אסטרטגיות, זה הלך לי טוב העו۠ה". 

מוריניו סיים בעוד שם חם שאולי גם הוא ינחת בבלנקוס: "אבל מה שאני הכי אוהב זה לשחק עם ארבעה שחקני הגנה סטייל מאייקון ואשלי קול מצ'לסי". 

אין ספק שהחתמתו של ז'וז'ה מוריניו בריאל מדריד צפוי לקיץ חם וללחץ אטומי מצד הקבוצות הבכירות, שיפחדו לאבד את השחקנים המשמעותים והמובילים ל"מיוחד".

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק