אדריאנו סיכם ברומא

החלוץ הברזילאי המוכשר שכיכב במשך שנים באינטר, חוזר לכדורגל האיטלקי אך הפעם ינסה לכבוש כמה שיותר שערים דווקא במדים של רומא. אדריאנו: "רוצה להוכיח את עצמי מחדש"

יום שישי 28 מאי 2010
מערכת TELESPORŔ
החלוץ הברזילאי בן ה-28 אדריאנו, או בשמו המלא - אדריאנו לייטה ריביירו, עושה קאמבק. החלוץ, ששיחק בין השנים 2001 ל-2009 באינטר, עם גיחו۪ באמצע הדרך לפיורנטינה ופארמה, חוזר לכדורגל האיטלקי, הפעם למדיה של רומא, ומקווה להותיר שוב את חותמו אחרי שעזב לפני שנה באופן מפתיע והודיע על פרישה מעולם הכדורגל.

אדריאנו בסופו של דבר לא באמת פרש ואחרי חודש בלבד בבית עלה על מדיה של פלמנגו הברזߙאלית כדי לחזור ולעשות את מה שהוא כל-כך טוב בו - להבקיע. 19 שערים כבש אדריאנו במדי פלמנגו שאף זכתה באליפות ברזיל בתום העונה.

אדריאנו, שרק לפני שנה דיבר על אובדן שמחת החיים ועל כך שהוא כבר לא נהנה מהמשחק, חזר להנות, ובגדול מסתבר. החלוץ המחונן הߕדיע כבר כי חזרה לו שמחת החיים, אך הוא לא הסתפק בכך וכעת גם מגיעה ההודעה הדרמטית על החזרה למרכז הכדורגל האיטלקי והארופי במטרה להוכיח שוב שהוא אחד החלוצים הטובים בעולם.

אדריאנו: "רומא נתנה לי הזדמנות גדולה. אני רוצה להוכיחȠאת עצמי מחדש בכדורגל הארופי ולמחוק את הרושם שהשארתי בשלהי התקופה באינטר. אני מאושר לחזור לאיטליה למועדון ענק כמו רומא".

למרות 19 השערים בפלמנגו והזכיה באליפות, דונגה לא זימן את אדריאנו למונדיאל הקרב ובא והעדיף לצאת למלחמה עם חלוצים כמו גۨאפיטה ולואיס פביאנו ששיחקו גם העונה ברמות הגבוהות באירופה.צילום: Getty Images

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק