בוסטון סלטיקס אלופת המזרח

<ųpan style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 9pt" lang="HE">סדרת גמר המזרח בין בוסטון לאורלנדו הסתיימה הלילה בזכות שליטה מוחלטת של בוסטון ומשחק התקפי מצוין שהעניקו לבוסטון ניצחון 84:96 ו-2:4 בסדרה כולה. פול פירס קלע 31 נקודות. דווייט הווארד 28 למג'יק

שבת 29 מאי 2010
מערכת TELESPORT

סדרת הגמר של המזרח סידרה לנו מפגש בין בוסטון לאורלנדו, בוסטון הפתיעה את אורלנדו כאשר ניצחה אותם בשלושה משחקים ועלתה ליתרון 0:3. כאשר הכל היה נרߐה גמור , אורלנדו הצליחה  לחזור ולנצח שני משחקים וחזרה לתמונה. הלילה, בוסטון הראתה לכולם מה היא שווה ופירקה את אורלנדו ובכך הסתיימה סדרת הגמר של המזרח בתוצאה 2:4 לבוסטון. בוסטון מחכה בגמר לאלופת המערב שתהיה לוס אנג'לס לייקרס או פיניקס סאנס.
.

בוסטון - אורלנדו 84:96

הרבע הראשון נפתח כאשר שתי הקבוצות פתחו חזק ולאחר 5 דקות, התוצאה הייתה שיוויון 14:14. מהנקודה הזאת ועד סוף הרבע, שחקני בוסטון ברחו בריצת 5:16 ופתחו פער  של 11 נקודות. תוצאת הרבע הראשון הסתיימה ӑ-19:30 לבוסטון.

הרבע השני היה שייך לשחקני הספסל שנתנו בעיקר הגנה, אפשר היה להבחין בנייט רובינסון של בוסטון שלא קיבל הרבה דקות בסדרת הגמר ועלה מהספסל עם אנרגיות ועם הגנה מעולה הוביל את בוסטון להפרש שיא של 21 נקודות הפרש. ככל שהזמן התקۓם אורלנדו הצליחה לצמצם  את התוצאה ל- 13 הפרש. המחצית הסתיימה בתוצאה 42:55 לבוסטון. רובינסון הצטיין ברבע עם 12 נקודות.

הרבע השלישי נפתח בריצה של בוסטון ובכיכובו של ריי אלן שהעלה את בוסטון להפרש שיא של 22 נקודות, מנקודה זו, אורלנדו לא הראו אופי מיוחד ולא הצליחו לצמצם את ההפרש ולהשאיר סיכוי כלשהוא לחזור ברבע האחרון, ריי אלן כיכב ברבע השלישי עם 10 נקודות ותוצאת הרבע נקבעה  61:82 לטובת בוסטון.

הרבע האחרון נפתח בשליטת בוסטון וההפרש צמח ל-24 נקודות, אורלנדו הצליחה אומנߝ לצמצם ל-12 נקודות הפרש אך לא הצליחה לכפות משחק שביעי באורלנדו.  דווייט האוורד סיים עם 28 נקודות, לבוסטון קלע פול פירס 31 נקודות, קטף 13 ריבאונדים ומסר  5 אסיסטים.


תגובות

a

טלספורט בפייסבוק