געגועים לקשטן. ישראל שוב הובסה

גם מערך סופר הגנתי של לואיס פרננדס לא עזר לנבחרת ישראל, שנעלמה בערפל בצ'ילה והובסה 3:0. ישראל עם מאזן שערים כללי של 7:1 בעידן פרננדס. סואזו, סנצ'ז וטיו הבקיעו לצ'ילה

יום שני 31 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 עידן לואיס פרננדס החל לפני שבוע עם תבוסה 4:1 מול אורוגוואי. פרננדס, ניסה לייצב את ההגנה שלו ופתח הבוקר עם 3 בלמים מול צ'ילה, אבל גם זה לא עזר וישראל שוב הובסה 3:0 מול נבחרת צ'יליאנית טובה בהרבה.

הנבחרת שלנו נראתה רע מאוד, ללא שום תיאום הגנתי ובלי טביעת עין של מאמן. לפרננדס יש עדיין ימי חסד, אבל גם חסרונם של שחקני מפתח כמו יוסי בניון וטל בן חיים, לא יכולים להוות תירוץ ליכולת כל כך חלשה של הנבחרת, שבקושי בעטה לשער לאורך כל 90 הדקות.

מהלך Ӕמשחק

המחצית הראשונה נפתחה  בעיקר עם  ניסיונות לייצר מצבים מצד שתי הנבחרות.  בדקה ה-17 הגיע המצב המסוכן הראשון של שחקני נבחרת צ'ילה אך דודו אוואט עם יציאה מהירה וטובה מנע מנבחרת צ'ילה לכבוש.

הגול הראשון היה שייך ל הומברטו סואזו  מנבחרת צי'לה בדקה ה-19. סואזו ניצל מסירה טובה מצד שמאל ושלח מקרוב פנימה. שחקני נבחרת צ'ילה שלטו ברוב המחצית הראשונה אך לא הצליחו למצוא שוב את הרשת של נבחרת ישראל. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 1:0 לנבחרת צ'ילה.<͢r/>
המחצית השנייה המשיכה להיות בשליטת שחקני נבחרת צ'ילה. בדקה ה-49 אלכסיס סאנצ'ז העלה את נבחרת צ'ילה ל- 2:0. סאנצ'ז, בעט כדור שטוח ולא חזק, אך שחדר פנימה מתחת לידיים של דודו אוואט.

בדקה 84 הגיעה נבחרת ישראל למצב היחיד הטוב שלה בכӜ המשחק, אך קולאטי בעט בעיטה חזקה שיצאה מעל השער  ולא הצליח לכבוש.

בדקה ה91 נעץ רודריגו טלו את השער השלישי של נבחרת צילה. שחקני נבחרת ישראל נראו מביך לאורך כל המשחק ובהחלט סיפקו נקודות לדאגה לפרננדס אובד העצות.
הרכב ישראל: דודו אוואט, קלמי סבן (אלירן דנין, 52), שי מימון (רוברטו קולאוטי, 66), אבי סטרול (עלי עותמאן, 46), אביחי ידין, יואב זיו, ביבראס נאתכו, ניר ביטון, גילי ורמוט (עומר גולן, 52), איתי שכטר (ליאור רפאלוב, 58), אליניב ברדה (שלומי ארבייטמן, 52).

הרכב צ'ילה: קלאודיו בראבו, גארי מדאל, גונסאלו חארה, וואלדו פונסה, רודריגו טלו, רודריגו מילאר, קרלוס קרמונה, חורחה ואלדיביה, אלכסיס סנשז, הומברטו סואזו, ג'ין בוסחור.

תגובות

טלספורט בפייסבוק