נמני רוצה את פרננדז

דריו פרננדז, הקשר האחורי הארגנטינאי ששיחק לפני כשנתיים בבית"ר ירושלים, עשוי להצטרף למכבי תל-אביב המעוניינת בקשר אחורי זר. גם הצטרפותו של גל אלברמן על הפרק

יום שני 31 מאי 2010
שלמה חסיד

הקשר האחורי הארגנטינאי, דריו פרננדז, עשוי להצטרף למכבי תל-אביב. מאמן הצהובים, אבי נמני, מעוניין בקשר̠וביקש לבדוק את העלויות הכרוכות בהבאת הקשר.

פרננדז בן ה-31 שיחק בעונת 2008 בבית"ר ירושלים והיה מהבולטים בחוליית הקישור של הקבוצה, בעונה בה זכתה בית"ר בגביע המדינה אולם נכשלה במסגרת הליגה.

פרננדז היה ידוע בעיקר בבעיטות החזקות שלו ובעוצמה הרבה שהפגין, עוצמה שתואמת את מבנה גופו האימתני. מי שהביא את פרננדז לירושלים לפני כשנתיים הוא יצחק שום, שהכיר את השחקן מהתקופה בה אימן ביוון.

במכבי תל-אביב שוקלים עדיין האם לצרף את גל אלברמן והדבר תלוי בעיקר במצבו הבריאותי, אך ߔהנחה היא שמלבד גל אלברמן יצורף קשר אחורי זר ופרננדז הוא אחד השמות הבולטים שעלו.

דריו פרננדז הושאל בשנה האחרונה לקבוצת אריס סלוניקי, שסיימה את העונה ביוון במקום הרביעי. פרננדז הרבה לשחק העונה תחת המאמן הארגנטינאי הידוע, הקטור קופר. לפני בית&quͯt;ר ירושלים שיחק הקשר בקבוצת פניוניוס היוונית במשך שלוש השנים, כשאת שנותיו הראשונות כשחקן העביר בארגנטינה, בין היתר בקבוצות קילמס, צ'קראריטה וגודוי קרוז.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק