אבוקסיס: הסיפור לא גמור

קשר הפועל ת"א לא מרים ידיים למרות השוויון 2:2 מול מכבי פ"ת: כבר ראינו מהפכים בליגה. לוין: עשינו שטויות - אני מאוכזב מאובדן 2 נק'. לוזון: רצינו לנצח כבר מההתחלה

שבת 31 מרץ 2007
שלמה חסיד

בהפועל ת"א יכולים לראות את עצמם מאוכזבים אחרי שסיימו בתיקו 2:2 מול מכבי פ"ת, לאחר שנכנעו לשער שוויון של עומר גולן בנגיחה בדקה ה-86.

גיא לוזון, מאמן מכבי פ"ת היה מרוצה מהתוצאה ומהיכולת, ואמר: "אני לא אוהב לדבר על בדיעבד ואילו. היום רצינו מאוד לנצח וראו את זה מההתחלה. בסך הכל ראינו קבוצה שבאה לשחק כדורגל חיובי כדי לנצח ולהוציא נקודות. לא הצלחנו אבל אנחנו עדיין נמשיך. בדקות שהיינו עם הכדור היינו מסוכנים. הפוӢל ת"א הגיעה לבעיטות עונשין שאחת מהן נכנסה. לעומר דמארי הייתה הופעת בכורה טובה. עכשיו הוא צריך להביא גם תוצאות".

ניר לוין, מאמן הפועל ת"א: "אני מאוכזב כי לא הצלחנו לשמור על היתרון. תוצאת תיקו זה אובדן ߩל שתי נקודות, בטח כשמדובר במשחק ביתי ובטח אחרי שהובלנו. יכול להיות ששילמנו ביוקר על טעויות שעשינו. במקום להניע את הכדור עשינו שטויות. יוסי אבוקסיס לא יכול לשחק 90 דקות, ולקחנו את זה בחשבון. בכל מצב עם כל שחקן ולא משנה מי נמצא בהרכב, אחרי שמובילים 1:2 מול יריב שמחפש לעשות את השוויון ושולח שחקנים קדימה, צריך לשחק מסודר, ואנחנו איבדנו כדורים שנוצלו על-ידם".

יוסי אבוקסיס שנפצע והיה טוב עד שיצא, אמר: "המשחק היום היה פיזי, קיבלתי מכות אבל אני לא בוכה על זה. הרגשתי שאני לא רוצה Ӝהשאיר הרבה זמן את הקבוצה בעשרה שחקנים, חבל שבסוף זה לא הספיק. אמרתי לחבר'ה שאי אפשר לאבד נקודות. כבר ראינו מהפכים בליגה, והסיפור בהחלט לא גמור".

צילומים: יותם רונן

תגובות

טלספורט בפייסבוק