רם ונואל העפילו לחצי, פאר הודחה

אליפות צרפת הפתוחה: אנדי רם וג'וליין נואל ניצחו היום ברבע הגמר את הצמד הברזילאי מרסלו מלו וברונו סוארז 0:6,2:6,7:6 והעפילו לחצי גמר הטורניר. פאר וניקולסקו הודחו ברבע הגמר

יום שלישי 01 יוני 2010
מערכת TELESPORT

הישג מצויין לאנדי רם וג'וליין נואל האוסטרלי, שהעפילו היום לחצי הגמר של הגראנד סלאם בצרפת.

הצמד הישראלә/אוסטרלי, המדורג 10 בטורניר, גבר על הצמד הברזילאי מרסלו מלו וברונו סוארז, 0:6,2:6 ו-7:6. תוך כדי תצוגת טניס מרשימה במיוחד במערכה השניה והשלישית.

רם ונואל פתחו את המשחק לא טוב והפסידו במערכה הראשונה 7:6 אחרי הפסד בשובר השיויון 7:3, אבל התעשתו ۑמערכה הבאה עם ניצחון קליל 2:6. המערכה השלישית היתה חד צדדית לחלוטין, ובה רם ונואל ניצחו 0:6 חלק ו-1:2 במשחק כולו.

בשלב חצי הגמר יפגשו רם ונואל את לוקאס דולבי הצ'כי וליהאנדר פאאס ההודי, הצמד המדורג 3 בטורניר. אם ינצחו בחצי הגמר, צפויים רם ונואל לפגוש במשחק הגמר את הצמד המדורג 2 דניאל נסטור וננאד זימוניץ'.

שחר פאר ומוניקה ניקולסקו הודחו ברבע הגמר

אחרי טורניר היחידים הנהדר שרשמה לעצמה עם הפסד רק מול סרינה וויליאמס, פאר סיימה היום את דרכה ברולאן גארוס עם Ӕפסד גם בשלב רבע גמר הזוגות.

פאר וזוגתה מוניקה ניקולסקו הרומניה הפסידו למדורגות מספר 2, נוריה יאגוסטרה ויואס ומריה סאנצס מספרד, 6:2, 6:4. פאר וזוגתה לא הצליחו לשבור את הספרדיות, למרות משחק ארוך למדי שנמשך כשעה וחצי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק