כצפוי: בניטז פוטר מליברפול

בכלי התקשורת האנגליים מדווחים שהנהלת ליברפול החליטה לפטר את המנג'ר הספרדי, שאיבד את חדר ההלבשה. הכיוון החדש: אינטר. בניטז: "תזכרו תמיד, שליברפול לא תצעד לבד"

יום חמישי 03 יוני 2010
אסף בילגורי

ראפה בניטז סיים את דרכו בליברפול.  על פי  הדיווחים בתקשורת באנגליה, המנג'ר הספרדי יפוטר בימים הקרובים מתפקידו כשהסיבה העיקרית היא שבניטז איבד את חדר ההלבשה.

בהנהלת ליברפול טוענים שמספר שחקנים בכירים, ביניהם סטיבן ג'רארד, פרננדוĠטורס וג'יימי קראגר, איבדו אמון בבניטז, והודיעו כי הם יעזבו בקיץ אם בניטז יישאר המנג'ר של הקבוצה. 

על פי חוזהו של בניטז, ליברפול תהיה חייבת לשלם סכום עתק של 16 מיליון פאונד למנג'ר הספרדי כדי להשתחרר מחוזהו במועדון וכעת מה שחסר כדי שהעזיבה̠של בניטז תהיה רישמית זה הסכם על סכום הפיצויים שבניטז יקבל. 


יӕסי בניון ורפא בניטז בתחילת הדרך

רפא בניטז התראיין לכלי התקשורת ואכן אישר את הידיעה: "עצוב לי להודיע שמעתה אני לא המאמן של ליברפול. זה רגע לא קל עבורי, אני מודה לכולם, לצוות המקצועי וכמובן לשחקנים. יש לי כאן רגעים גדולים, ואהבה יקרה לעיר הזו. תודה לכולם ותזכרו: לעולם לא תצעדו לבד".

בהנהלת ליברפול מחפשים הסכם פשרה להפרת חוזהו של בניטז ועל פי הדיווחים הם מציעים לספרדי סכום של 3 מיליון פאונד, כדי שבניטז יעזוב.

בניטז, משלם את המחיר לא Өק על איבוד האמון של שחקניו, אלא גם על עונה כושלת במיוחד, אותה סיימה ליברפול בלי שום תואר והרחק ממאבק האליפות באנגליה. 

בניטז, כך מסתמך לא ייאלץ להיות מובטל זמן רב, כאשר אינטר היא מועמדת רצינית ביותר להחתימו, במקומו של ז'וז'ה מוריניו שעזב̠לריאל מדריד. רוי הודג'סון, מאמנה של פולהאם הוא המועמד המוביל לרשת את בניטז במרסיסייד. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק