מכבי תא יורדת מסטרול

הבעלים מיץ' גולדהאר אישר לאבי נמני לחפש שני בלמים זרים. גם זאב חיימוביץ' לא יגיע. יוסי מזרחי, שהחל באופן לא ריש۞י את עבודתו בקרית שלום, יצא לפגוש את גולדהאר בקנדה

שבת 05 יוני 2010
שלמה חסיד
בעלי מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר, הורה לראשי הקבוצה להפסיק את המשא ומתן עם הבלם אבי סטרול. בין מכבי לבין סטרול התגלו פעӨים כספיים ובמכבי סיפרו כי גולדהאר לא מתכוון ללכת עוד לקראת סטרול.

גולדהאר אישר למאמן אבי נמני לחתים שני בלמים זרים. גם שמו של זאב חיימוביץ' עלה אצל ראשי מכבי תל אביב, אולם השכר שהוא מרוויח בטרק גרוז'ני הוא גבוה הרבה יותר מזה שתציע מכבי תל אביב.

יוסי מזרחי, המאמן לשעבר של מ.ס אשדוד וכנראה מכבי תל אביב בהווה יטוס הלילה (ראשון) לקנדה כדי להפגש עם  גולדהאר על מנת לחתום על חוזהו החדש בקבוצה. 

כזכור, מזרחי כבר ערך פגישה מקצועית עם אבי נמני ואיציק עובדיה בקרית שלום̠בסוף השבוע, פגישה שמטרתה הייתה להכיר את המערכת והמעמד המקצועי בה מזרחי יעמוד. 

ברכת הדרך? יוסי מזרחי ביקר בקרית שלום

עדיין אין חתימה רישמית, אבל בקרית שלום נושבות רוחות חדשות, כאשר יוסי מזרחי שצפוי להיות מאמנה החדש של מכבי תל אביב הגיע כדי לערוך פגישת היכרות עם אבי נמני ואיציק עובדיה. 

יוסי מזרחי, מאמן מ.ס אשדוד בשנים החולפות, החל כבר בעבודתו במכבי תל אביב, אומנם לא באופן רישמי אבל האחרון כבר החל בשיחות ופגישת היכרות עם אבי נמני ואיציק עובדיה לגבי חלוקת התפקידים והמעמדות.

השיחה והמפגש ביום חמישי  בקרית שלום, הייתה בעיקר לצורך נוהל העבודה והמערך בין הקולגות והעמיתים לדרג המקצועי. בינתיים מזרחי עדיין מחכה לתשובה הסופית מהבעלים מיץ' גולדהאר, שהסכים ל۪נאים של מזרחי והכיוון של שני הצדדים חיובי. 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק