ממכבי פת לטוטנהאם

לפני כחודש יצאה קבוצת ילדים א' של האגודה לטורניר יוקרתי באיטליה. איתמר פלוש, שחקן הקבוצה הרשים ויעבור לאקדמיה של טוטנהאם. פלוש: "אני חייב לעבוד קשה כדי להשיג את המטרות"

יום רביעי 09 יוני 2010
קרבצ'יק אביחי
 כבר כמה שנים שמכבי פ"ת רואה בטיפוח צעירים כמטרתה העיקרית. עמוס לוזון משקיע מכיסו הפרטי מיליוני שקלים בכל שנה בכדי לאסוף את ילדי פ"ת והסביבה לאגודה שמקנה להם מסגרת ספורטיבית, ערכית וחינוכית.

קבוצת ילדים א' של המועדון, יצאה לטורניר יוקרתי באיטליה ושיחקה נגד קבוצות הילדים של סמפדוריה ויובנטוס. הילדים של לוזון הצליחו לנצח את סמפדוריה 1:2 והפסידו ליובנטוס רק בפנדלים, אחרי 1:1 בסיום המשחק.
הילד איתמר פלוש, שזכה בתואר השחקן הזר המצטיין של הטורניר ואף הרשים סקאוטים רבים, יעבור יחד עם אביו, שני בשנה הבאה ללונדון וישחק באקדמיה היוקרתית של טוטנהאם.

איתמר פלוש לא הסתיר את רגשותיו: "זה כייף לדעת שאתה שחקן טוב ושמפרגנים. אני חייב לעבוד קשה בשביל להשיג את המטרות. לשחק נגד קבוצות כמו אינטר וסמפדוריה זה כייף גדול. זה מוציא ממך את המיטב. אתה עולה בטירוף לדשא".

שני פלוש, אביו של הילד המוכשר הולך בעקבות החלום של בנו ואמר: "זה צ'אנס של פעם בחיים שילד ۖוכה לכזאת הזדמנות ואני הולך עם החלום של הילד ורוצה להגשים לו אותו. אני עובר עם הילד בשנה הקרובה ללונדון שתהיה לו נחיתה רכה ומקווה שגם הרבה הצלחה".

אופיר לוזון, מנהל מכבי פ"ת, היה ראש המשלחת של קבוצת הילדים: "זאת הייתה חוויה שאנۙ מאחל לכל ילד לחוות. ייצגנו את מכבי פ"ת ואת ישראל בכבוד. הילדים ראו מה זו מקצוענות ולאן הם צריכים לשאוף ולהגיע. המתקנים היו ברמה גבוהה מאד וכל האירוח היה למופת. אנחנו גאים באיתמר ומאחלים לו המון הצלחה בהמשך דרכו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק