פרננדס: בנין הוא העיניים שלי

מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס הבהיר כי אין לו כוונה להמשיך ולהסביר מדוע הוא לא מתכוון לצפות במספר רב של משחקים בישראל ומדוע לא צפה במשחק של הצעירה. פרננדס יצרף שבעה שחקנים מהנבחרת הצעירה

יום חמישי 10 יוני 2010
שלמה חסיד

 מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס ערך הבוקר את מסיבת העיתונאים שלו מאז נכנס לתפקיד ובה הוא שוב הפתיע עם זימוניߝ מפתיעים לסגל הרחב של הנבחרת.

פרננדס אמר: "חזרנו מהמשחקים בדרום אמריקה, הפסדנו פעמיים לצ'ילה ואורוגוואי אבל זה היה הרבה יותר כדי לראות את הסגל ופחות כדי להשיג תוצאות. אהבתי מאוד את היכולת של השחקנים ואת רמת המקצועיות שהם הפגינו. הייתי מעӓיף שננצח אבל שיחקנו נגד שתי נבחרות מצויינות".

פרננדס הוסיף: "המטרה שלנו היא לגבש את כולם ביחד. אני מתייעץ עם הצוות המקצועי שלי איך אפשר לשדרג את השחקנים. יש הרבה שחקנים שמשחקים באירופה וצריך לראות איך הם משתלבים באימונים".
ȍ
המאמן לא אהב את הטענות לפיהן לא נכח במשחקה של הצעירה נגד שבדיה בשבוע שעבר. פרננדס אמר: "ראיתי את המשחק שלוש פעמים בוידאו, טל בנין היה באצטדיון, הוא העוזר שלי והוא העיניים שלי בארץ. העיניים שלו זה העיניים שלי ואני סומך עליו ב-100 אחוۖ".

אלמוג כהן, אלרואי כהן, אייל גולסה, עומר דמארי, רמי גרשון, עודד אלקיים ואושרי רואש החלו בבדיקות הרפואיות יחד עם שחקני הבוגרת, אך הם צפויים יעמדו לרשות הנבחרת הצעירה במשחקים מול  שבדיה ומונטנגרו ב-3 וב-7 בספטמבר.

̼br/>

תגובות

טלספורט בפייסבוק