סלע הדהים את רודיק בשמינית הגמר

טורניר קווינס: דודי סלע באחד ממשחקיו הטובים בקריירה הדהים את המדורג השביעי בעולם, אנדי רודיק, והעפיל לשלב רבע הגמר אחרי 4:6, 6:ķ. בשלב רבע הגמר יפגוש הגרמני שוטלר, המדורג 82 בעולם

יום חמישי 10 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 שחר פאר נתנה תצוגות מרהיבות על משߘח החימר וטיפסה עד למקום ה-14 בעולם, דודי סלע החל את עונת הדשא בהישגים מרהיבים לא פחות. 

היום שיחק דודי סלע בשלב שמינית גמר טורניר קווינס מול המדורג השביעי בעולם, האמריקני אנדי רודיק, והדהים לאחר שגבר עליו בשתי מערכות בתוצאה 4:6, 6:7.
בשלב רבע גמר הטורניר יפגוש דודי סלע את ריינאר שוטלר הגרמני, המדורג 82 בעולם, אשר ניצח במשחק השמינית את רישארד גאסקה הצרפתי. ההגעה לשלב שמינית הגמר הייתה שווה לדודי סלע 20 נקודות דירוג ו-8,935 יורו, כאשר בזכות העפלתו לשלב רבע הגמר יעשיר סלע אߪ חשבון הבנק ב-15,330 יורו נוספים ו-45 נקודות דירוג. 

אנדי רודיק, שדורג במקום הרביעי בטורניר, פתח היטב ואף היה קרוב לשבירה מוקדמת כבר במשחקון השני אבל סלע התעשת והשווה ל-1:1. במשחקון השלישי עלה דודי סלע ליתרון 0:40 ולבסוף שבר את האמריקני,Ƞכששמירה על משחקוני ההגשה ניצחו למחבט הבכיר של ישראל את המערכה הראשונה בתוצאה 4:6.

אנדי רודיק המשיך ביכולת הרעה ואף היה קרוב להישבר אולם סלע פיספס 3 אפשרויות שבירה. השניים שמרו על משחקוני ההגשה ובשובר השיוויון, אחרי ראלי ארוך במיוחד, ניצח סלע את שובר השיוויון בתוצאה 8:10 ואת המערכה השנייה והמשחק בתוצאה 6:7.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק