דיוויד בלאט חתם במכבי תא

הצדדים נפגשו הבוקר בפעם השנייה תוך יממה והגיעו להסכמה מלאה- דיוויד בלאט חוזר למכבי תל אביב ועל-פי החוזה שנחתם יעשה זאת ב-3 השניӝ הבאות

יום שישי 11 יוני 2010
שלמה חסיד
עכשיו זה סופי: דיוויד בלאט חוזר למכבי תל אביב בדלת הראשית ויהיה מאמן הקבוצה ב-3 השנים הבאות, כך סוכם הבוקר בפגישה נוספת שנערכה בין הצדדים.

דיווߙד בלאט ומכבי תל אביב ערכו מספר פגישות, כאשר אתמול בשעות הערב הצדדים רשמו התקדמות משמעותית במו"מ. הבוקר (שישי) נפגשו הצדדים פעם נוספת והסיכום המיוחל הגיע. דיוויד בלאט חתם על החוזה ל-3 השנים הקרובות וכעת בהיכל נוקיה אפשר לברך על מינוי המېמן החדש-ישן. 

המאמן אמר לאחר מעמד החתימה: "אני שמח לחזור הביתה. כבוד גדול בשבילי להמשיך את העבודה שפיני גרשון עשה במועדון. לפנינו דרך ארוכה וחשובה, שיהיה בהצלחה". גם יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי הוסיף: "אנחנו שמחים מאוד על המינוי של דייויד בלאט, הוא מאמן מוערך שכבר אימן כאן בעבר ואי אפשר להתווכח על היכולות שלו, עכשיו כל הדברים סגורים וצריך לצאת לדרך".

דיוויד בלאט עזב את מכבי בשנת 2004, כשהעונה הוא יחל את הקדנציה השנייה שלו כמאמן ראשי. בלאۘ אימן את מכבי ת"א בין השנים 2001-2003 ואף רשם העפלה מרשימה לפיינל פור. הוא גם שימש כעוזרו של פיני גרשון בין השנים 1999 ל-2001 ובעונת 2003/2004.

בשש השנים האחרונות אימן בלאט מחוץ לישראל, בקבוצות דינמו סנט פטרסבורג, בנטון טרוויזו, אפס̠פילזן, דינמו מוסקבה ובעונה האחרונה אימן את אריס סלוניקי. כמו כן  רשם הישגים מרשימים ביותר, בין היתר זכייה עם נבחרת רוסיה, אותה הוא מאמן גם היום, באליפות אירופה בשנת 2007.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק