הכל חיובי מלבד התוצאה

פאביו קאפלו ניסה להישאר אופטימי למרות התיקו לארה"ב. גרין: "הייתי צריך לעצור את הכדור הזה". בוב בראדלי: "לא חושב שהיה לנו מזל היום. היינו ראוים לתיקו"

שבת 12 יוני 2010
שלמה חסיד
 באנגליה ליקקו הלילה האת הפצעים בעקבות התיקו 1:1 מול ארצות הברית שߞעמיד בספק את השאיפה לזכות בכרטיס למונדיאל.

קפט אנגליה סטיבן ג'רארד אמר בסיום: "זו חלוקת נקודות בלתי צודקת. במחצית הראשונה היו לנו מספר הזדמנויות גדול, אבל החמצנו ודווקא אז ספגנו שער שאינו מחוייב המציאות. נקווה מאוד שלא נۦטער על אובדן שתי הנקודות האלה, אבל איננו מאשימים את רוברט גרין שהוא שוער מצוין. טעויות הן חלק מהמשחק וננסה לתקן במשחק הבא".

גרין עצמו אמר: "אני מרגיש נורא ואיום. לא יודע מה קרה פה. בלי ספק זה היה כדור פשוט שהייתי חייב לעצור. מה קרה פה? לא רוצה להשתשמש בתירוצים, אבל אני חייב לאנגליה שתי נקודות ואני מקווה שתהיה לי הזדמנות להחזיר".

המאמן, פאביו קאפלו, אמר: "יש הרבה נקודות חיוביות במשחק שלנו, מלבד השער שספגנו. שיחקנו טוב, היינו שווים עוד שלושה שערים אבל זה הכדורגל ואין מה להיות עצובים. אני בטוח שיש לנו נבחרת מצויינת שמסוגלת לעמוד ביעדים שלה. מזל זה דבר שמאזן את עצמו".
 
מאמן ארצות הברית, בוב בראדלי ,סיכם: "לא חושב שהיה לנו מזל היום. היינו ߨאוים לתיקו, ושיחקנו שווה בשווה מול נבחרת אנגלית מצויינת שעוד תדבר חזק בטורניר הזה. כל הכבוד לשחקנים שלי".

צילום: GETTYIMAGES
  

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק