באנגליה טוענים: נאני נכשל בבדיקת סמים

על פי ההודעה הרישמית של הפורטוגלים, כוכבה של מנצ'סטר יונייטד הודח מהנבחרת בשל פציעה באחד האימונים, אך באנגליה טוענים: "נאני נפסל בבדיקות סמים וסיפור הפציעה הינו סיפור כיסוי". בפורטוגל מכחישים

יום ראשון 13 יוני 2010
מערכת מונדיאל

פורטוגל כולה סוערת בעקבות הפירסום הבלעדי הבוקרȠשל "הניו אוף דה וורלד" הבוקר, לפיו לואיס נאני, כוכב פורטוגל ומנצ'סטר יונייטד, הודח מהנבחרת משום שנכשל בבדיקת סמים שיגרתית.

על פי ההודעה הרישמית של נבחרת פורטוגל, נאני,כמו רבים וטובים אחרים נפצע במהלך אחד האימונים ולכן הודח מהסגל של נבחרת פורטוגל למונדיאל. אולם, על פי השמועות שהולכות וגוברות, הסיבה האמיתית לניפויו של נאני היתה שימוש בחומרים אסורים.

השמועות גדלו למימדים כה גדולים, עד שההתאחדות הפורטוגלית והרשות למלחמה בסמים, היו חייבות לשחרר הודעות כדי להפריך את השמועות האۜה.

אמנדיו קאבליו, סגן נשיא ההתאחדות הפורטוגלית הכחיש ואמר היום: "נאני נפצע באחד האימונים, הוא נפל לא טוב ופצע את עצמו. אין לנו שום כוונה להסתיר דבר. נאני לא צריך ניתוח, רק זמן להחלמה ולכן הוא יכול להישאר איתנו אם הוא רוצה אבל לא לשחק,.
גם לואיס הורטה, ראש הרשות למלחמה בסמים בפורטוגל מכחיש: "השמועות הללו לא נכונות. דגימות הדם של השחקנים נלקחות באופן אקראי ולפי הידוע לנו כל הבדיקות נמצאו תקינות".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק